Od četrtka do nedelje je v Ljubljani potekalo Zimsko združeno prvenstvo Slovenije v plavanju v kratkih bazenih, na katerem se je zbralo 413 plavalcev iz 29 klubov.
Na njem je nastopila tudi ekipa dveh mladink in dveh kadetinj plavalnega kluba Zdravilišče Radenci. Najuspešnejša je bila Kaja Leopold, ki se je domov vrnila s štirimi medaljami.  Dve srebrni je osvojila na 100 mešano in 100 delfin, dva brona pa na 100 prosto in 50 delfin, bila je še 4. na 50 prsno in 7. na 50 hrbtno. Tokrat je v igri stotink za medalje vsakič potegnila krajšo, zato pa je z nastopom na 100 prosto postavila nov mejnik - prvič je 100 metrsko razdaljo preplavala v manj kot minuti, v popoldanskem finalu pa je to mejo spustila celo pod 59 sekund. S tremi nastopi v mladinskih finalih se je tokrat zelo dobro  odrezala tudi Karin Kisilak. V vseh nastopih v prsni tehniki se je uvrstila v finale in osvojila 6. mesto na 200 prsno, 7. na 100 prsno in 8. na 50 prsno. Kadetinji Maja Nemec in Maja Regoršek sicer nista posegli po vidnejših uvrstitvah, zato pa pridno nabirata izkušnje za prihodnja leta. Na praznični vikend v februarju bo imela svoje državno prvensto še Staša Korpič v kategoriji deklic starih 11 in 12 let.