Slika je simbolična.
Prometno nesrečo je povzročila voznica osebnega vozila.

Izven naselja Beltinci je včeraj, 7. januarja, prišlo do prometne nesreče, v kateri sta bila udeležena avtobus in osebno vozilo.

Iz Policijske uprave Murska Sobota so za Sobotainfo pojasnili, da so bili o prometni nesreči obveščeni malo po 6. uri.

Prometno nesrečo je povzročila voznica osebnega vozila, ki je vozila iz smeri Beltinci v smeri Rakičan.

Voznica je v križišču odvzela prednost vozniku avtobusa, v nesreči pa je utrpela lažje telesne poškodbe.

Voznica je naknadno poiskala zdravniško pomoč, izdan pa ji je bil plačilni nalog.

Ostanite na tekočem v vsakem trenutku!

Prijavite se na e-novice in vsak teden prejmite na svoj e-naslov najboljše objave iz Pomurja, ekskluzivne novice in privlačne nagradne igre.

Komentarji (4)

DUGI (ni preverjeno)

Še dobro ka je pouleg bolneca, včose znjof na urgenco jo...

Drekašje (ni preverjeno)

Bivša sodnijca pa telovadila ?

Op (ni preverjeno)

To je nej bilo pri Rakičani, ampak pri Beltincih,ka rejsan ne vejte napijsati ge se je zgoudilo? Ite pa poglednite ge je zarisano,čeje to Rakičan, so pa Beltinci v Odrancih!!!!??

Zzzzzz (ni preverjeno)

Relacija Beltinci-Bratonci či smo natančni.

Starejše novice