Od 8. do 11. oktobra je v Bochumu v Nemčiji potekalo svetovno prvenstvo v Disco dancu. Sodelovalo je okoli 2500 plesalcev iz 17 držav. Na prvenstvu je sodelovalo tudi osem plesalk iz Plesnega kluba Zeko.
Plesalke so dosegle naslednje rezultate:
13. mesto, Tjaša Gazdag disco solo članice
13. mesto Mala skupina člani ( Janja Gomboc, Neja Drožina Romih, Anja Kovačič, Sara Nasevski, Tjaša Gazdag in Tjaša Štornik)
17. mesto Janja Gomboc in Tjaša Gazdag disco pari člani
22. mesto Tjaša Štornik disco solo članice
25. mesto Naja Kovač disco solo deklice
29. mesto Meta Štuhec disco solo mladinke
45. mesto Janja Gomboc disco solo članice
Dejan Zečević, nam je povedal, da se je tekmovanja udeležilo le nekaj plesalk, čeprav bi jih lahko šlo preko trideset. Imeli so nekaj zdravstvenih težav in poškodb, zato so mladinske in otroške skupine pustili doma. Z rezultati je zadovoljen, saj dajejo potrditev, da so blizu vrhu že drugo leto zapored, kar je dobro, so torej na pravi poti. Pozna se, da je letos menjava generacij in v prihodnje se lahko nadejajo še boljših rezultatov.