Veržej z zmago ponovno na 4. mestu

| v Šport

Veržejski nogometaši so v Celju premagali ekipo Šampiona z 2:0 (1:0) ter tako osvojili nove tri točke, s katerimi so se ponovno zavihteli na 4. mesto. V soboto v Veržej prihaja Aluminij.

Veržejci so odlično začeli nadaljevanje prvenstva, saj so slavili na obeh tekmah in se tako ponovno zavihteli na visoko 4. mesto. Po domači zmagi v prejšnjem krogu proti Šenčurju so tokrat v gosteh z 2:0 odpravili Šampion.

Tekmo na Areni Petrol v Celju so Veržejci začeli bolje od domačinov, bili so več pri žogi in tudi nevarnejši. Zapravili so dvoboj ena na ena z domačim vratarjev, uspešnejši pa so bili v 22. minuti, ko je po podaji Polajžerja iz težkega položaja zadel M. Vinkovič. V drugem polčasu so se nogometaši Veržeja nekoliko povlekli na svojo polovico in čakali predvsem na priložnosti iz protinapadov. Domačini so bili, tako kot v prvem polčasu, nenevarni, saj so si na celi tekmi pripravili zgolj eno priložnost. Odločitev o zmagovalcu je padla v 82. minuti, ko je Hotić z lepim zadetkom z roba kazenskega prostora povišal na 2:0 in tako kronal odlično predstavo. Omeniti še je treba, da se je tribunah zbralo lepo število veržejskih navijačev, ki so bili precej številčnejši od domačih. V naslednjem krogu Veržejci na domačem igrišču pričakujejo Aluminij, tekma na stadionu Čistina se bo začela ob 15. uri.

Farmtech Veržej – Šampion 2:0 (1:0)

Strelca: M. Vinkovič 22., Hotić 82.

Farmtech Veržej: Andrejč, Lukač, Vuklišević, Polajžer, Živko (od 46. Kek), Kouter, Hotić, Trstenjak (od 75. Kavaš), Ropoša, M. Vinkovič, Zahovič (od 82. Mauko).

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi