Luka Dončić presenetil ekipo z darili, račun presegel 320 tisoč evrov

| v Šport

Luka Dončić je spet obdaril soigralce in osebje kluba.

Luka Dončić, slovenski košarkarski zvezdnik, nadaljuje tradicijo prazničnih obdaritev svojih soigralcev in osebje kluba, za katerega igra. 

Tradicijo je začel v Dallasu, nadaljeval pa v Los Angelesu, kjer je zaposlenim pri ekipi Lakers podaril električna kolesa, poročajo ameriški mediji.

Kot so zapisali pri Heavy Sports, kjer so izračunali, da je zapravil približno 340.000 dolarjev (321.000 evrov), je Ljubljančan soigralce presenetil po treningu, po katerem je glavni trener JJ Redick razkril, da Dončić koles ni kupil le igralcem, ampak zaposlenim.

»Mislim, da je kupil 103 koles. To je vrhunsko kolo. Navdušen sem, da se bom lahko z njim odpeljal na plažo, tega se že veselim. Zelo lepa gesta od njega. Vsi fantje so pri sprejemu daril res uživali,« je dejal trener Jezernikov JJ Redick.

Dončića je v svojih 11 mesecih kot igralec Lakers že večkrat pokazal svojo radodarnost. 

Lani je doniral 500.000 dolarjev za pomoč žrtvam požarov v Los Angelesu, za svojo prvo tekmo proti Mavericks v Los Angelesu pa je zakupil parkirišče, da so lahko navijači parkirali brezplačno.

To sezono je med pripravljalnim taborom svoje soigralce peljal na dirkališče, kjer so lahko preizkušali avtomobile znamke porsche.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi