Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Alkohol po maturantski četvorki: Koliko dijakov je pristalo v soboški bolnišnici?

| v Lokalno

V bolnišnici so pojasnili, da dodatnih sumov na zaužitje nevarnih snovi pri pacientih niso zaznali.

Po maturantski četvorki, ki je v četrtek, 21. maja, v Murski Soboti združila dijake zaključnih letnikov, so v Splošni bolnišnici Murska Sobota obravnavali tudi primere, povezane s prekomernim zaužitjem alkohola.

Kot so pojasnili za Sobotainfo, sta zdravstveno pomoč zaradi prekomernega zaužitja alkohola potrebovala dva pacienta.

V bolnišnici so potrdili, da je šlo za mlajši osebi. Oba pacienta sta po obravnavi ostala na krajšem opazovanju.

Hospitalizacija zaradi zastrupitve z alkoholom ni bila potrebna.

Suma zaužitja nevarnih snovi niso zaznali

V uredništvu smo preverili tudi, ali so pri katerem od pacientov zaznali sum zaužitja nevarnih oziroma neobičajnih snovi, na primer čistega etanola ali drugih dodatkov v pijači.

Iz bolnišnice so odgovorili, da takšnega suma niso zaznali.

Prav tako v primerjavi s preteklimi leti ob podobnih dogodkih niso zaznali večjega števila obravnav zaradi alkohola.

Za dodatna pojasnila smo se obrnili tudi na Policijsko upravo Murska Sobota, odgovore pa še čakamo.

Preberite še

Komentarji

???

Kakšen je sploh namen članka, kjer v bolnici sprašujete, ali je kdo pil etanol? Vse je že mimo in vsi so v redu. Raje bi med vikendi, ko je veliko prireditev, pisali kaj lepega in pozitivnega.

7777777777izkoriščanje

Žalostno, da za alkoholike imajo čas, da jih zdravijo, za bolane pa nimajo časa raje pošljejo domov, naj pijejo po pameti !!!
Žalostno za naše zdravnike!!!!

Nej nsej

Vse je ok ..point clanka je ka se naj kritizira. Pijanoga se ne zdaravi samo se ga trezni nikaj so ne zdravili.

.

zato bi radi spravili mladino izven centra, da ne vidimo kaj se dogaja.

565656565

Take, ki pijejo alkohol naj jih starši doma pumpajo alkohol, ne, da hodijo po bolnišnicah, za bolane ni časa, to je naše zdravstvo

kot ponoreli so

To ,kar se vsako leto ,dogaja v mestnem parku to MOMS ne bi smela ,dovoliti .Kakor ,koli vsi smo bili mladi ampak to ,kar ,delajo je vse podobno kot ,da so podivjali in še kaj . Naj MOMS najde nekšni plac ,kjer bodo noreli in divjali .Mestni park res ni mesto za te divjake .

Vsako

Leto je isto, tudi vi ste takši bili. Če nej vsen na očaj, ste se pa skrivali

Loool

Samo ka so kliki pa samo ka do starci pa pisali. Sobotainfo nikoli ne razočara.

jasno

Žalostno, pred časom so tudi soseda peljali na urgenco, ( zdravljen alkoholik) čez par dni pa je dobil položnico cirka 600 EUR za celotno kritje v bolnišnici kjer je bil samo čez noč na opazovanju.

BabaKazala...

Na Sobotainfo rajši zbirajte naj pice, kave, pa naj ogračeke,....ne pa ka delate senzacijo kjer je ni!
Pilo se je vsa leta, letos in drugo leto se bo,...eni več eni manj ...tak da, nabijanje klikov!

Komentarji

???

Kakšen je sploh namen članka, kjer v bolnici sprašujete, ali je kdo pil etanol? Vse je že mimo in vsi so v redu. Raje bi med vikendi, ko je veliko prireditev, pisali kaj lepega in pozitivnega.

7777777777izkoriščanje

Žalostno, da za alkoholike imajo čas, da jih zdravijo, za bolane pa nimajo časa raje pošljejo domov, naj pijejo po pameti !!!
Žalostno za naše zdravnike!!!!

Nej nsej

Vse je ok ..point clanka je ka se naj kritizira. Pijanoga se ne zdaravi samo se ga trezni nikaj so ne zdravili.

.

zato bi radi spravili mladino izven centra, da ne vidimo kaj se dogaja.

565656565

Take, ki pijejo alkohol naj jih starši doma pumpajo alkohol, ne, da hodijo po bolnišnicah, za bolane ni časa, to je naše zdravstvo

kot ponoreli so

To ,kar se vsako leto ,dogaja v mestnem parku to MOMS ne bi smela ,dovoliti .Kakor ,koli vsi smo bili mladi ampak to ,kar ,delajo je vse podobno kot ,da so podivjali in še kaj . Naj MOMS najde nekšni plac ,kjer bodo noreli in divjali .Mestni park res ni mesto za te divjake .

Vsako

Leto je isto, tudi vi ste takši bili. Če nej vsen na očaj, ste se pa skrivali

Loool

Samo ka so kliki pa samo ka do starci pa pisali. Sobotainfo nikoli ne razočara.

jasno

Žalostno, pred časom so tudi soseda peljali na urgenco, ( zdravljen alkoholik) čez par dni pa je dobil položnico cirka 600 EUR za celotno kritje v bolnišnici kjer je bil samo čez noč na opazovanju.

BabaKazala...

Na Sobotainfo rajši zbirajte naj pice, kave, pa naj ogračeke,....ne pa ka delate senzacijo kjer je ni!
Pilo se je vsa leta, letos in drugo leto se bo,...eni več eni manj ...tak da, nabijanje klikov!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi