jasno

jasno

Žalostno, pred časom so tudi soseda peljali na urgenco, ( zdravljen alkoholik) čez par dni pa je dobil položnico cirka 600 EUR za celotno kritje v bolnišnici kjer je bil samo čez noč na opazovanju.

jasno

Ob najgostejšem prometnem kolapsu, bi lahko postavili enega policaja za usmerjanje cestnega prometa.

jasno

Sem mislila da je dobro stoječe podjetje, slučajno v xalu delaš?

jasno

Na to križišče bi morali namestiti tablo 30 in ležeče policaje. Najbolje bi bilo, da bi cesti priključil prek kmetijskih zemljišč

jasno

Ja, težko. A ne veš da je tudi težko priti od obija v nemčavce.

jasno

Vse ok, da bi vsaj uredili prehod za pešce. In ni to edina pereča težava, glede na to, ko so se začele širit trgovine, bi avtomatsko morali zgraditi dvopasovnico. Kot je gužva od xala, obija..., tako so tudi gužve iz centra proti martjancem, rakičanu....