Do vstopnice za tekmo Mure in Maribora tudi v Murski Soboti

| v Šport

Črno-bele to soboto čaka tretji letošnji prekmursko-štajerski derbi, vstopnice za tekmo v Ljudskem vrtu pa lahko kupite tudi v Murski Soboti.

Črno-beli bodo na krilih šestih zaporednih zmag ta vikend gostovali v Ljudskem vrtu pri vodlilni ekipi slovenske lige. Kot so sporočili iz soboškega prvoligaša, je za simpatizerje Mure rezerviran severni del stadiona, vstopnice za tekmo pa lahko od jutri naprej kupite tudi v Murski Soboti in sicer v trgovini Golgeter.

Število vstopnic je seveda omejeno, iz Maribora je bilo poslanih 300 vstopnic, cene katerih so 10 evrov. Vseh 300 vstopnic je za sektorje C, D, E in F na severni tribuni. Kot so zapisali na spletni strani kluba, je zaželeno, da tisti, ki si vstopnice ne boste kupili v predprodaji, da le to na licu mesta kupite za enega izmed zgoraj omenjenih sektorjev. Tam se bodo namreč nahajali pristaši črno-belih.

Trgovina Golgeter kjer bo moč vstopnice dobiti v predprodaji, bo odprta v četrtek in petek od 10.00 naprej ter v soboto dopoldne.

Komentarji

1411

vsi v maribor! naj se ponovi derbi Nafta:Mura. ka ponovi, naj se še preseže!

pinkney pinkney

naj bo maribor v soboto ČRNO BEL !!!! ....Samo naša MURA iz Murske !!!!..

mura

samo pijtanje će što zna kak je kaj za box če tan tuj gej karta .? vaček pa logično vsi v mb !!!! vsiiii

Pilot

Za tej sektor A, kak je na toj zgornjoj slike, ne rabiš karte, ker je vstop za tej sektor brezlplačen

asdfghj

Vsi v sektor za navijače! naj vidijo v MB kak se navija! MURA!!!!

delija

navijaci sektorja B imajo prost vstop tak da bi blo lepo ce bi vsi tam bli neglede kdo ma karto in kdo je nima:)

Profile picture for user black panter robin hood

je kakšen organizejrani prevoz (avtobusi) ali vsak po svoje,pa ob kelki se ide

delija

Organizirani b.g so samo avtobusi se ne dobijo gre se z lastnim prevozom (avto,kombi al bilo kak) spremstvo policije amm nevem ob kolkih.

Pilot

No kar se tiče sobotne tekme v mb, je stvar sledeča:

- zbor za maximusom od 15 .00 naprej ( prevoz v lastni režiji )

Tak ka bi fajn bilo, ka bi se vsi tan za maximuson dobile pa v kolone šli v mb pa skup na tribuno pa navijamo celo tekmo. De pa policijsko spremstvo, lani smo tudi mele, tak ka de letos tudi.

Če pa ma keri še kakšno vprašanje - zs.

Ljubim Muro nisem kriv, ....

delija

, več inf. ali pokliči :041903502 VELJO .-031892366-MARIN.

delija

Vstopnice za prekmursko štajerski derbi so še vedno v prodaji in sicer trgovini Golgeter v Murski Soboti. Cena le te je 10 evrov in velja za severno tribuno stadiona Ljudski vrt.

Pred odhodom v Maribor velja izpostaviti nekaj napotkov. Svoje jeklene konjičke boste lahko pustili na varnem mestu na Mladinski ulici, tj. ulici, ki se nahaja takoj ob severni tribuni. Za vse organizirane navijače velja obvestilo, da si boste lahko tekmo ogledali brezplačno in sicer bo za vas rezerviran vhod F – severna tribuna.

Za vse ostale priporočamo, da si kupite vstopnico za severno tribuno, saj bomo tam zbrani navijači in pristaši Mure.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi