VIDEO: Terorist zahteval zaprtje policijske akademije

| v Lokalno

V Banovcih je danes potekala policijska akcija, v kateri so policisti reševali zajete talce. Terorist je zahteval zaprtje Policijske akademije in milijon evrov.

Ljutomerski policisti so danes v Banovcih poskrbeli za popestritev zimskih počitnic otrok. Pripravili so preventivni projekt za otroke in širšo javnost - Policijsko akademijo detektiva Frančeka, vendar pa jim je načrte prekrižal terorist Ahmed. Ta je zajel nekaj talcev, v zameno za njihovo izročitev pa zahteval ukinitev Policijske akademije detektiva Frančeka, tri kokakole, kavo in milijon evrov.

Detektiv Franček je skupaj z otroci in podporo policistov ter policijskega pogajalca uspel rešiti talce ter pridržati terorista.

 

Komentarji

I OWN YOUR MOM

ooo, moji kolegi. direkt te lotmerški maloumneži so mi izpit zeli. škoda ka se je Ahmed nej razstrejlo. za mene ste vi teroristi, butli eni.

Spy

Aja ziher so ti izpit zeli pa si sploj nej bil nika kriv. Sirota mala!
Z komentarami pa resno dokazuvleš ka si ti maloumnež :)

mityaa

ja po krivon so njeme zele, pelo se je 50 kmh po naselji pa to čist trezen

I OWN YOUR MOM

Spy, kak lejko brez, ka znaš okoliščine, talaš meni maloumneža? Maloumnež si ti, keri podperaš to, ka se izpit zeme nekomi, što se pela 15 metrov od NJIVE, ge je bil, pa do svoje kuče ob 3 gojno po cesti, ge je čez den ferkvenca vozil 1 na 10minut, kaj šele ob 3 gojno. Šlo se je za princip. Princip, ge policaj a) SKASEJRA, b) SI DA V.

Ka san napravo? - enoga san skado s kolegon, evo. Ali še enkrat si prešti okoliščine. Ali dobro, vi se pač po defaulti s sakšin zakonon strinjate, kda do pa hepani brez registrejranoga avtoja izrekli ustno kazen, je pa kul.

Ali meni pa 2,000 EUR kazni, nej? Mityaa, pelo san se pa 20km/h cca. minuto po njivaj, pa pol minute po cesti.

Definitivno vrejdno kazni, nej, smartheads?

Spy

Aha, se pravi kelko razmin je policija ravnala v skladu z zakoni? No, to san ščel čuti samo. Na ostalo nema smisla replicerati. Fala.

I OWN YOUR MOM

To de to, ja. Zakon, keri je napisani v sodelovanji tajkunov z lidmi, keri davlejo pravna mnenja, je omogočo to, ka so si določeni lidge načrtno nabrali po par 100 milij. EUR.

"to san ščel čuti samo" prej. Koja argotantna izjava. Dokeč nevejš sestaviti bole napredno bistvo pisanja, kak pa "tak pravi zakon", se je s teuf itak bv trgati. Pač soglašaš z večino zakonov, keri so napisani v nerealno škodo lidi (ka o prometnih kaznih ne gučimo..), in boš pač še naprej volo lidi, keri do se na te način spoprijemali s ten. Bravo. Pač, to je maximum keroga znaš broditi ... ti verjetno misliš isto kak truplo - ka koga od ovih zgoraj boli za poštenost ... lol. Meni je to takšo hlapčevo, nebogljeno razmišljanje. No, valda se še bole strinjaš zato, ker pač san ne kadiš in s principa nemreš viditi lidi, keri delajo v životi kaj drujgo, kak ti san, in je zato za tebe zanemraljivo, ka san kado na NJIVI, se pelo po cesti mimo 10ih kuč, ne bi mogo pozvročiti nikše škode, se je nerealno trošo tisti čas, kda so mene tan obravnavali, zapravlo se je državni keš, in ti se nedvomno strinjaš ... ker je pač zakon tak, nej?

v životi ne bi mogo pomisliti, ka je nej blo fer, a? pač ti je nej dano, ka bi znal broditi nači kak robotek.

mislin .. po ton, kak san ti razložo situacijo, si lejko samo tüv, pa povejš "pizdo, to je pa rejsan blo bedno od njih" ... ali ti nej, le boš dale podpero mračno stran. koji človik v pizdi si te, či si tak nepravično nastrojeni.. o, fuj.

stackoverflow

Zakaj pa ne kadiš doma? Pokličeš še par prijateljev, daš gor kakšen kvaliteten album in... uživaš. :>

jan vlaj jan

Blesava akcija polna predsodkov. Edini predsodek, ki ga ta akcija potrjuje je pa ta, da so policaji razred zase.

Če bi to predstavo uprizoril osnovnošolski dramski krožek, bi bila verjetno slaba, zdaj ko so jo odigrali domači policaji, pa je kozlarija.

Delanje norca iz poklica in spodbujanje stereotipov ...

Spy

Ajde dihaj malo.

Dosta mojih kolegov kadi travo, torej neman nikših predsodkov do tej zadeve.
In z maloumnežami si začno ti. Ti dejansko svoje negativne izkušnje z par policajami posplošiš na par 1000 policajov, kda tipkariš po forumaj verze ACAB ind. kak kakše 10letnik. Pa wtf? Kakše človek moreš TI biti ka si sposoben takše ignorance?? Pa ge san bil v stiki z policajami v zadnjih 5 letaj vsaj 10 krat (prometne kontrole, legitimacije itd itd.) pa po večini vse brez problemov. In glij ti si ta sirota ka se vsi policaji na tebe spravlajo? Ajaj bogi... Pri policajaj je kak med civilnin prebivastvon: maš poštenjake, maš pa tidi obične pi*de. Ale nej, I-...-MOM je iznajšo definicijo ka so vsi barabe in basta!

Kak že povedano neman proti travi nika, san pa izključno proti ka se eden I-OWN-YOUR-MOM vozi zadeti, pa tudi če 10 metrov. Isto vala za alkohol. Kak daleč si se pelo je nej ta pomembno (pomembno je to ka se NESMIŠ), ker neven kak bi v napsrotnin primeri bil definerani zakon? Telko pa telko metrov se leko pelaš zadeti, več pa nej??

Glej tudi ge san se enok pelo pijen par kilometorov (na žalost). In če bi me v tistoj situaciji stavila policija ne bi pričakuvo od njih nikšoga usmiljenja. Zato ka isto ne pričakuvlen usmiljenja tudi do drugih ka delajo takše bedarije. Ničelna toleranca do toga! Ti pa kriviš policijo ka si TI bil zadeti, pa ka si TI vozo zadeti. Ma mrš z takšo ignoranco.

Glede toga koga volin. Za enok je sistem (na žalost ale pa na srečo) zastavljeni tak kak je. Če že nešče more prijti na oblast te pač san, z ten ka nekoga volin, prispevan ka prijde na oblast tisti keri vsaj podobno razmišlja kak ge. Nešče de v vsakon primeri prišo, pa če mo ge volo ale nej. Get it?

Nesmiš pa pozabiti k je policija zadnji člen v verigi, keri samo skrbijo ka se zakoni izvršujejo, jih pa ne sprejemajo. So pač represivni organ, ker je v v vseh državaj nespriljubljen, predvsem pri takših kak si ti.
In leko se ti še naprej sprenevedaš ampak zakoni in policija so potrebni. Enostavno nemreš 2 milijona ljudi prepistiti ka bi vsaki delo totalno po svoje ker bi bil kaos in anarhija. Pa če si ti to priznaš ale nej! Glij tak mamo policijo zato ka skrbi ka ne pridje do toga...
Mislin ta tvoja mržnja do policije je brezmejna kak vesolje.

ŠE ENOK: SO POŠTENI POLICAJI IN SO NAVADNE PI*ZDE, kak vseposejdi!!

Direktna, vupan ka si bar ti na zadostni stopnji moralnoga razvoja!

Če malo posplošin: nauk zgodbe je ka so tajkuni krijvi ka I-OWN-YOUR-MOM nesmi voziti zadeti!

I OWN YOUR MOM

"In z maloumnežami si začno ti."

Neupravičeno etiketejranje lidi je žalitev, medten ka je pa gučanje resnice dejstvo.

Prevedeno: policaji dejansko SO v večini menje čedni (mogoče je 10% le-teh sposobnih razmišljati samostojno, delati izjeme, delati na podlagi razuma in lastne zafrustejranosti nad životon in nasploh izživljanjon karaktra, ali ka ... tudi TEH 10% čednejših dela v protislovji z razumon s ten, kda podperajo in izvršujejo zakone, nad kerimi doma pizdijo kda gledajo poročila - absoultni absurd) takka neven zakoj bi te to iritejralo? Pač, tak je. ;)

--

"Ti dejansko svoje negativne izkušnje z par policajami posplošiš na par 1000 policajov, kda tipkariš po forumaj verze ACAB ind. kak kakše 10letnik."

Ti pa si že 100x napiso kak te iritejra ACAB, pa mi na začetki posta odgovoriš z nekšo policajsko, ukazovalno foro, pa ka breveze tipakrin VERZE (VERZ je čist neka drujgoga vači), itd. In to vse skup nema nikše veze z vsebino, kero ge pišen. Torej, dokeč boš ti tak komunicejro z meuf pa PREDVSEM TAK BRODO, kak si pač sposoben v svojon maksimumi broditi, boš GLI TI za mene na nivoji ubogljenoga 5-letnoga roboteka, pa či mo ge *ACAB* med *ACAB* sakšo *ACAB* besedo *ACAB* napiso *ACAB*, ker namreč vidi se, ka nevejš replicejrati na vsebinsko bistvo, in se ideš obešat na to, za koj si verjetno preponosen, ka sploj znaš ka pomejni.

Dosti osebnoga nivoja. Kak vidiš san ti samo replicejro.

V poklici policaja po definiciji podperaš in izvršuješ vse napisane zakone. Večina zakonov je napisana tak, kak je, zato, ka ma nešče od toga hasek, dejansko pa se s ten, kda se oglobi posameznike z neupravičeno viskimi kazni, samo še poslabšuje finančno stanje lidi v gnešnjih časih, plus lidi se z ogromno zakoni tudi omejuje - nastradajo pa ironično najbole gli tisti, keri majo najmenje pejnez. Povej mi, što de bole najebo - nekši bogataš, keri si fajn v svoji kuči zrola kelko šče, skadi kelko šče, ali pa nešče, što de šau po MS brez ka bi koga koli iritejro in de po naravi enoga kado, zato ka doma npr. nemre kaditi, pa de prišo ene maloumen policaj, pa de njemi samo zato, ka je un policaj, napiso kazen 500 EUR. Policaj, keri ma 1.5k EUR plače de nekomi, što ma 700 EUR plače dal 500 EUR kazni in de se počujto srečen z izključno toga razloga. Mislin.. se sploj mamo za razpravlati što je "bad guy" v toj štoriji? Dejstvo torej je, ka so KAZNI NEREALNO VISKE, viske pa so zato, ka se naj te zaj s ten nazaj zaslujži to, ka ger indri spokradnejo.

In či ideš za policaja, vse zakone podperaš, pa kelko san s kerin koli gučo, so načelno vsi proti travi ... znaš ge tiči razlog? zato ka pač vse te zakone podperajo, pa na vse ka de ilegalno do gledali kak roboteki ka je zaj to tudi nepošteno do drujgih lidi ... namreč za mene je edini logičen vidik Vidik ne-škodovanja suverenomi bitji ... in tu ne škoduješ nikomi, pa moreš plačati kazen. Takšnih kazni je še vsaj TISOČ, či mo šli v iskat.

Vupan ka san ti v zgornjih 4 odstavkaj približno objasno, ZAKOJ je lejko fraza ALL COPS ARE BASTARDS več kak argumentejrana, medten ka de tebi ostane "tak je v zakoni", keri je podprejti s fizično silo oz. z pravico do odvzema prostosti. Bravo. You win.

"Pa wtf? Kakše človek moreš TI biti ka si sposoben takše ignorance?? Pa ge san bil v stiki z policajami v zadnjih 5 letaj vsaj 10 krat (prometne kontrole, legitimacije itd itd.) pa po večini vse brez problemov. "

Zgoraj pišeš, ka ge posplošujen (za kar san ti razložo, KA NEJ), te pa eti pišeš KAK SI PAČ TI OSEBNO nej mel slabih izkušenj. Haha. :)

Kak pravin, san ti obrazložo zakoj so vsi isti - zato ka so PRIMORANI v ton poklici vsi delati to, ka se od njih zahteva (nemreš praviti ge pa gnes nemo petin z minimalno plačo zel par 100 EUR zato ka se pelali 8kmh prehitro ... karikejran samo kak primer pač..) ... in či IDEŠ V TE POKLIC, PA SE Z VSEN TEN STRINJAŠ, te pač drujgo kak ACAB nemre valati ... ali ka, tak si maloumen, ka ideš v te poklic brez, ka bi se dejansko zavedo, ka nasprotuješ trifrtale napisanin zakonon pa kaznin? Ahahaha. Daj, razloži mi te to. Te del me najbole zanima. Sicer mogoče odgovor že znan, in to je, KA DOSTI FOLKA DEJANSKO ZNA, V KAKŠNO MRAČNO STRAN STOPA, ali idejo ta SAMO ZATO, KA DO MELI NEKŠO SLUJŽBO ... vse je to za preživetje - kak v naravi negda, nej? Takši primitivizem od razmišljanja je to. Iden za policaja, škodujen večini folka keroga mo obravnavo, ali vseeno - glavno ka mo ge pejneze mel.

"ker neven kak bi v napsrotnin primeri bil definerani zakon? Telko pa telko metrov se leko pelaš zadeti, več pa nej??"

Mogoče tak, ka kda vidi, ka SI BIL NA NJIVI, pa SE PELO 10METROF DO KUČE (zakoj? zato ka sanckionejrajo posedovanje in se zato zadeva obravnava tudi z velke večine domačih tak, ka prle letiš s kuče, kak pa ka bi se isto, kak či spigeš eno pivo ... in policaji to cejli čas podperajo ... in ZATO SAN GE ŠAU na njivo.. ŽE V OSNOVI JE TOREJ POLICAJ KRIF, KA GE SPLOJ NEKAN MOREN ITI KADIT!), ka NE STAVI SREDI OZKE ULICE, KA ZIHER NEMRE NIŠČE MIMO, VKLOPI VSE POSVEJTE, TE PREISKUVLE, OBRAVNAVA PRED VSEMI SOSIDAMI KAK NAJVEČJOGA KRIMINALCA NA SVEJTI, TI NAPIŠE KAZEN IN SE OB ZAVEDANJI KA TI FALI 2 MEJSCA DO TOGA, KA NEBOŠ VEČ VOZNIK ZAČETNIK (vači mi zaradi te kršitve nebi šau izpit..) V NAJBOLE SIROMAŠKON AVTOJI (KATRCA) ZEME POVRH VSEGA POSLEDIČNO ŠE IZPIT?

Pizda, ej, ka rejsan ne razmiš takših simple stvari? Ne vidiš kelko ene žlehtnobe si policaj v da v takšon primeri? Sploj nema veze, ka zakon piše, dokeč policaj ZNA DELATI RAZUMNE IZJEME pa ravnati po občutki PRAVIČNOSTI, kda pa ravnaš izključno po zakonaj, pa si totalen ACAB. Isto brodiš tudi ti - principno, torej. Nesposobnost razmišljanja bi ge tomi pravo.

"Ti pa kriviš policijo ka si TI bil zadeti, pa ka si TI vozo zadeti. Ma mrš z takšo ignoranco."

Nej. Ge krivin toga policaja Denisa Žižeka ali ka je, pa njegovoga kolego, in sicer ZARADI VSEH ZGORAJ OMENJENIH RAZLOGOV, kerih je tebi nej dano razmiti, pa ti valda nikdar nede.

"Glede toga koga volin. Za enok je sistem (na žalost ale pa na srečo) zastavljeni tak kak je. Če že nešče more prijti na oblast te pač san, z ten ka nekoga volin, prispevan ka prijde na oblast tisti keri vsaj podobno razmišlja kak ge. Nešče de v vsakon primeri prišo, pa če mo ge volo ale nej. Get it?"

Get it. Ovca si.

"Nesmiš pa pozabiti k je policija zadnji člen v verigi, keri samo skrbijo ka se zakoni izvršujejo, jih pa ne sprejemajo."

Fala, ka si razložo. Ge predobro znan, ka so samo člen, ali v ton je gli keč - PRI ČLENAJ TRBEJ ZAČATI, zato ka te ciganske pa kradljive države pač nemreš zrujšiti tak, ka bi sestrejlo parlement na prvo. Lejko pa napraviš male spremembe na način, ka opozarjaš robotske policaje, ka ogromno prispevajo k nesreči lidi.

"So pač represivni organ, ker je v v vseh državaj nespriljubljen, predvsem pri takših kak si ti."

Njihova sovražna nastrojenost (zaradi toga, ka idejo v poklic policaja!, so nastrojeni vsi, remember?) pa je tvoj favourite razlog? ;)

"In leko se ti še naprej sprenevedaš ampak zakoni in policija so potrebni. Enostavno nemreš 2 milijona ljudi prepistiti ka bi vsaki delo totalno po svoje ker bi bil kaos in anarhija. Pa če si ti to priznaš ale nej! Glij tak mamo policijo zato ka skrbi ka ne pridje do toga...
Mislin ta tvoja mržnja do policije je brezmejna kak vesolje."

Pa ka, ge ti delujen kak nešče, što bi podpero anarhijo? LOL. En primer - či bi bila kazen za posedovanje trave po novon namesto 1000 EUR, npr. samo 50 EUR, bi blo SKORAJDA ZANEMARLJIVO, tak pa je OČITNO ŠKODOVANJE DOLOČENI SKUPINI LIDI, kera s ten nikomi nikak ne škodi. OČITNO JE, ka se slujži na lidaj, keri gli najbole nemajo. Što guči o anarhiji? Gučin ti o ton, ka RAZUMNIH zakonov nega, in či SI POLICAJ, TE VSE TO PODPERAŠ, ker to tudi izvršuješ ... nekak ti le ne klapne, a?

"ŠE ENOK: SO POŠTENI POLICAJI IN SO NAVADNE PI*ZDE, kak vseposejdi!!!"

Policaj nemre biti pošten, zato ker je policaj. !!!!!
!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!1
!!
1!
!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

in ti to nikdar neboš razmo!!!!!
!!!
1!!11!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB
ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB
ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB
ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB ACAB

tak. Bole naprednih odgovorov pa od tebe ne pričakujen, takka mo se fejst potrujdo, ka je to zadnje, ka san napiso.

Level beneath you are - just like Direktna said. ;)

Spy

Mo probo mojo repliko malo bole skrčiti kak je tvoj post. Drugič strni vsebino ka de se mi sploj dalo šteti - kvantiteta je nej kvaliteta.

- ''Prevedeno: policaji dejansko SO v večini menje čedni (mogoče je 10% le-teh...''

Hahahahaha! Tipični predsodki. Znaš dosta policajskih vicov ha?

- To kak ge brodin je moja stvar. Moj um je unikum. Je pa dejstvo ka san nej nikša ovčka kak mi očitaš (ETIKERANJE): živin svobodno, delan ka ščen, uživan življenje itd. itd.... Vztrajan pa pri tomi ka so zakoni in represivni organi potrebni, ker vači bi ge hodo okole in bi lidi keri mi na živce idejo enostavno klau (in ka bi mi što leko?).

- No ta ACAB fora mi je dejansko smešna in me ponavadi asicoera na enga nerazgledanoga šmrklaša.

- Policaj je nej kriv ka je trava kriminalizerana! Pomoje jih celo dosta podpira legalizacijo le-te. Ja žau so tudi zakoni keri so nesmiselni (če si to ščel čuti). Tisoč? Izvoli - začni iskati! Dejansko pa dela policaj tudi vse prej drujgo kak išče I-OWN-YOUR-MOMaše keri kadijo travo... Ne boj ignoratski!

- No saj problem je v ton ka maš ti NADPOVPREČNO dosta slabih izkušenj z policajami. Si kdaj probo iskati razlog tudi v sebi?

- Zakoj se folk odloča za tej poklic? Hmmm... Zakoj je nešče tožilec, rubežnik, smetar? Valda nešče more skrbeti za red. Ale po tvoje nej trbej? :)

- ''Sploj nema veze, ka zakon piše, dokeč policaj ZNA DELATI RAZUMNE IZJEME pa ravnati po občutki PRAVIČNOSTI, kda pa ravnaš izključno po zakonaj, pa si totalen''

Evo s ten delon se absolutno strijan!

- Vse ostalo nej vrejdno replike.

Zaključek: Se strijan ka so eni zakoni totalno nesmiselni (so pa absolutno v manjšini) in ka eni policaji preresno gemlejo svojo delo in predvsem ne deluvlejo po človeškon principi (dan staviti ka je tudi tejh nej tak dosta kak ti praviš). Nemreš me pa prepričati ka ne nucamo zakonov in policije. Zakoj, saj ti že napiso par krat in vupan ka si dojel.

I OWN YOUR MOM

"Hahahahaha! Tipični predsodki. Znaš dosta policajskih vicov ha?"

Kakši predsodki? Samo dejstva - s testi se regulejra, ka je nej nišče prečeden. Policaji majo izdelani profil, od keroga se v testaj nesmiš oddaljiti, tj. nesmiš biti prečeden. Uni že v štarti zberejo folk, keri nevej broditi s svojo glavo, zato ka se nede za bv upero neka in de fajna mala ofčica.

O kakšon klanji gučiš? Prinas, ka so na leto trije umori? Pa še od teh či do enoga sploj razrejšili? Te pa kda pride dejansko do pizdarij, kak je blo v kamešnici, ka se en vtopo, so sploj fakin obdukcije nej dali delati - pač se je vtopo. V so ga potegnili pa na prvo pravili ka se je vtopo. To mi je pravla oseba, ka je stala poleg, kda se je zgodilo. Kda gledaš po TV ka vse delajo v drujgih državaj, ka ugotovijo vzrok smrti, te pa primerjaš s ten tu ... ahaha. Vejpa za to bi bla zadosti 2 policaja. Ostalih 100 ali kelko jih je v MS pa samo škodo folki dela. Pa klanje se spraviš primerjat z 10metrsko vožnjo? Tan nekoga BUJEŠ ... in že san povdaro, ka ne moj tak smejšen, ka bi mislo ka ge podperan anarhijo. Saj znaš razmišljati bole kompleksno, kak pa med dvema skrajnostima, ali?

Ignoratski? Ka je to za besede? Niti ne paše v kontekst, v keron jo omenjaš. :D Ka točno je policaj krif, maš napisano zgoraj. Vidin, ka mojih postov niti ne šteš v celoti, ka si na pol priznal že na začetki, kda te je ziritejrala dolžina, vidin pa ka ti je sama vsebina tudi na pretežkon leveli. Prešti še parkrat zadnji post, pa te boš skapčo, kerih stopetdeset stvari je krif policaj, zato ka sploj je policaj ...

- Zakoj se folk odloča za tej poklic? Hmmm... Zakoj je nešče tožilec, rubežnik, smetar? Valda nešče more skrbeti za red. Ale po tvoje nej trbej? :)

Folk se odloči za te poklic zato, ka to za ziher slujžbo dobiš. Drujgi razlog je mogoče v 5%. Torej, 95% jih ide izključno za to, ka do meli PLAČO, in jih bk či do delali proti tomi, ka ŠE SAMI mislijo ... baš jih boli za to, kak škodujejo drujgin lidan.

Spy

Tej tvoj post mi je zaj dokončno potrdo moje domneve ka nemaš pojma, pišeš bedarije in to zgolj iz čiste mržnje do policajov!

Umorov je malo več kak trije, je pa rejsan ka mamo najmenje umorov v Evropi. Naslednja bedarija ka si jo napiso je ta: ''Pa še od teh či do enoga sploj razrejšili?'' Slovenija ma namreč fest velko stopnjo raziskanosti umorov napram drugim državam! Malo si pač napamet napiso nej?

V prvi vrsti je za odreditev obdukcije odgovoren preiskovalni sodnik ale tožilec in nej policaj, ker nema zadostne izobrazbe ka bi deluvo na ton področji.

Glede umorov san ti dau pač banalni primer. Leko bi ti pravo tak, če boš ležje razmo: ge san vlomilec in hodin od kuče do kuče in vlamljan ter kradnen. Što de mi preprečo tej dejanja če nemo meli policije? Ti? Aja mimogrede: dokazano je ka odsotnost zakonov in represivnih organov vodi v nastajanje mafijskih združb!

Glij tak se ge spitavlen ka za besede je 'iritejrati' kero tak rad uporabljaš v vsakon stavki pa če paše notri ale nej :)
Ka resno maš tak kratki intelektualni domet ka nemreš besedo ignoranca interpreterati v konteksti keron je napisana? Ignoranca je to, ka ti za sankcije kere si/boš dobo v prvi vrsti kriviš policaja, NAMESTO SEBE, čeglij si znu ka te zaradi tovrstnih dejanj leko doleti kazen!!!!!! Resno to nemreš razmiti noooo??

Ge poznan vsaj 5 lujdi ka je ščelo iti za policaja in je nej dobilo službe. Čudno. Ja plača je pa resno rejden motivacijski dejavnik pri policajaj (pol jih je na minimalni plači haha).

Aja pa tan si nej mel baukše replike kak ''Get it. Ovca si.''?

I OWN YOUR MOM

Iritejrati pomejni, ka neka nemreš viditi/prenešati/trpeti; kakkoli že. Policaje iritejra sakša 2.stvar, ker če se ravnaš po vseh zakonaj, je FEJST ZAŽELJENO s strani oblasti, ČI TE.

Maloumnost pa je to, kda si na takšon leveli kak policaj, ka se pistiš na niuvo, ge boš kaznoval lidi za trifrtale stvari, za kere se še san ne strinjaš, ka jih moreš in jih znaš gemati samo črno-belo.

Zakoj je te to ignoranca?

Ge san s ten, če san se zadeti pelo 100m po njivi, pa 10m po cesti nej mogo nikomi nika napraviti niti po najujši teoriji.

Policaj pa je mene oškodoval za 2,000 EUR.

Še enkrat - što je badguy v toj zgodbi?

In problem je v ton, ka ti nevejš razmišljati nači, kak pa "či je neka napisano, ka se nesmi, se pač nesmi in či je nešče policaj, lejko dela, ka šče".

In za tebe de vedno policaj ravnal praf, ker je tak v zakonaj. To sicer ide skoraj malo v protislovje s ten, ka si zgoraj san potrdil, ka bi mogli delati razumsko.

In dokeč je nesposoben ravnati razumsko in me oškodovati za 2,000 EUR po nepotrebnon, ka moren ge 4 mejsce kak gunc delati ka to nazaj zaslujžin, je normalno ka mo mrzo takše primitivne lidi, keri mi napravijo takšo škodo. Mrzin naravo, kera je sploj napravila tak sovražne lidi, ka se lejko kvalificejrajo za takše poklice. Obup.

Glavno, un je meni fkradno 2,000 EUR zato, ker je mislo, ka ge lejko dejansko napravin kakšo škodo či se pelan teh 10m. Ge mislin, ka je šansa, ka nikomi nika ne napravin, več kak 99,9999%, kar pomejni, ka man ge moralno, življensko in pravično gledano praf brez kakšrne koli dileme. Lejko bi njemi sicer šau, pa npr. neka frkadno za 2 jurja, ali meni se ne da spujščati na takši primitivni nivo kak policaji, ka bi drujgin lidan kradno pejneze in se avtomatsko strinjo s sakšo kaznijo, pa čigli do jo z 200 zvišali na 1000 EUR ... še enkrat več ker je policaj in ker je zatorej GLUP.

Več se mi pa ne da. Nekak enih stvari ne razmiš, pa jih neboš do smrti.

Si si dejansko PREŠTO tisti link, keroga je dala Direktna, npr.? Mogoče de ti te bole jasno, ka nejdeva skup zato, ka sva na drujgih levelaj ...

I OWN YOUR MOM

LOL. Minimalno plačo man ge - 550 EUR. Življensko se verjetno gleda NETO plača, kero dobiš. Ge san še nej čul, ka bi keri dobo pod 1,000 EUR neto mesečno se skup. San pa čul v 10/10 primeraj, ka so šli vsi zaradi toga, ka so drujgo nej meli za delati.

OMFG, ti rejan misliš, ka ide omembe vreden (nezanemarljivi) % policajof za policaja zato, ka je družbi potrejben kao? Ahahhaa. Ka to vse ne prešteš.

Mogo bi malo vmes citejrati kolegico tožilko, kda mi razlaga kakše to čuje od njih ... ahahah, bokše ka ne začan, ka se nemo stavo.

Eh, folga mi steuf. Una mi je dobro pravla: "eni lidge enih stvari, kak je rejan v svejti, nikdar nedo razmili, pa kak koli jin jih boš probo razložiti". Prekleto praf ma.

I OWN YOUR MOM

Pa ne misli, ka njo isto ne jeben, kda šče koga gnjaviti za 10g trave. Ali še skos san jo tak dugo, ka san jo prepričo, in od te dale, kda je vidla kak narobe je gledala na celo stvar, več v životi nede dala niti pogojne nekomi za takše zanemarljive količine.

Evo, to je sposobnost brodenja s svojo glavo. Ti pa policaji pa toga nemate pa nete v životi meli.

I OWN YOUR MOM

Rajši te se do konca životi štukali kontra tomi, ka je dejansko moralno praf, samo ka date v svojo žlehtnobo z izgovoron "policaji pravijo tak". Eh, saj san pravo ka nemo več.. ende, ende, ende! :D

Spy

Isto tebe iriterajo policaji. VSI - tudi tisti kere sploj osebno ne poznaš in so mogoče največje dobričine na svejti. Pač na kurac ti idejo ker so policajske budale!

Saj to si vsaki pijanec tudi pravi kda se sejde za volan, češ: vejpa v ton kilometri pa resno nikomi nika nemren napraviti. Ne senjaj!

Oškodoval si se sam za 2000 €. Poven po pravici - kazen je rejdno viska. Ale še enok: zavestno si kršo predpise in zato sprejmi posledice!

Nej, policaj nesmi delati ka ščej! Če so ti kršene pravice s strani državnih organov recimo maš recimo Varuha človekovih pravic keri leko izvensodno učinkovito rejši primer.

Policaji je omogočeno delati razumsko v dosta primeraj. Ker se kazni leko izrekajo v razponi od - do. In tudi zato ker je omogočeno ka policaj da samo opozorilo za kakše neznatne prekrške. Torej, policaj MORE oz. BI MOGO delati razumsko in nej po goli teoriji ter zakonaj.

Aja haha. Ta tvoja kolegica tožilka odstopi od pregona kda ji ti povejš ka za 10g trave nesmi ''gnjaviti'' folka? No saj dejansko se strijan ka se za takše bedarije ne bi preganjalo folga. Ale una dejansko te umakne obtožnico? :)) Če mamo takše tožilce te smo resno v pi*di.
Aja pa tožilka izreka kazni? :D Iz tvojoga posta je tak razbrati.

Čudno ka policaje tak doj sereš maš pa tožilko za kolegico. Dečko dragi policija je dejansko podaljšana roka tožistva! In če poznaš osnove pravnoga reda države bi to mogo znati. Dvojna merila maš.

In vervli mi ka brodin z svojo glavo

Tudi ge ti priporočan ka henjaš. Ka si pri argumentaciji vsebinsko popušo na celi črti. Tudi pravni sistem ti je španska vas zgleda. Pač običen anarhist si, čeglij to negeraš.

I OWN YOUR MOM

Film Inside Job si pogledni.

Malo me že na tan intervjuvane spominjaš.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi