V Gornji Radgoni oropal trgovino, policisti prosijo za pomoč.
Policista Policijske uprave Murska Sobota sta včeraj, okrog 9. ure, v naselju Vaneča opazila osebni avtomobil, katerega voznik je kršil cestno prometna pravila in se zapeljala za vozilom.
Na znake policistov voznik ni ustavil, temveč je s pospešeno vožnjo nadaljeval. V križišču na Vaneči je odvzel prednost osebnemu avtomobilu, ki se je pravilno pripeljal po prednostni cesti.
Po trčenju voznik osebnega avtomobila ni ustavil, ampak je z nezmanjšano hitrostjo nadaljeval vožnjo po strnjenem naselju in zavil k stanovanjski hiši. Patrulja je voznika dohitela v trenutku, ko je hotel zapustiti vozilo.
Med postopkom je bilo ugotovljeno, da je 18-letni voznik osebnega avtomobila v cestnem prometu vozil motorno vozilo predrzno ter brez veljavnega vozniškega dovoljenja in pri tem povzročil prometno nesrečo.
Vozilo je bilo zaseženo. Z dejanjem je utemeljeno osumljen storitve kaznivega dejanja nevarne vožnje v cestnem prometu.
Oropal trgovino v Gornji Radgoni, ga prepoznate?
Policisti Policijske postaje Gornja Radgona so poleg tega včeraj, 12. januarja 2024, obravnavali kaznivo dejanje tatvine, ki je bila izvršena v trgovini v Gornji Radgoni.
Dejanja je osumljena neznana oseba na spodnji fotografiji.
Policisti pozivajo vse, ki bi neznanca na fotografiji prepoznali, da jim to sporočijo na interventno številko policije 113, na anonimno telefonsko številko 080 1200 ali se oglasite na najbližji policijski postaji.