Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Za modernizacijo infrastrukture v romskem naselju več kot pol milijona evrov

| v Lokalno

V romskem naselju v Beltincih bodo uredili cesto, pločnik, vodovod, odvodnjavanje in fekalno črpališče.

Občina Beltinci je pred časom objavila javno naročilo za modernizacijo gospodarske javne infrastrukture v romskem naselju Beltinci. Naročilo je bilo vodeno kot javno naročilo male vrednosti.

Predmet naročila zajema izvedbo gradbeno-inženirskih del na cestni in komunalni infrastrukturi. Med drugim gre za rekonstrukcijo lokalne ceste, ureditev vozišča, enostranskega pločnika, odvodnjavanje meteornih vod ter ureditev prometne signalizacije in opreme

V sklopu del je predvidena tudi zamenjava sekundarnega in primarnega vodovoda s pripadajočimi hidranti in hišnimi priključki. Projekt vključuje še rekonstrukcijo fekalnega črpališča, zaščito oziroma prestavitev obstoječih komunalnih vodov, postavitev nove panelne ograje in ureditev pripadajočih površin.

Za izvajalca del je bilo izbrano podjetje Legartis, vrednost podpisane pogodbe pa znaša 511.769,90 evra z davkom na dodano vrednost.

Preberite še

Komentarji

Penez kelko sces

Kak de vse lepo moderno

Penez kelko sces

Kak de vse lepo moderno

Lolo

Ja volitve idejo coj kapa mislite,da bodo potem vsi volili starega zupana.
Delat je natirajte nej pa podpirate!!!

panonska cesta

Mi pa ,ki smo si gradili smo morali vse plačati in imeti vsa ,dovoljenja .Tejm se vse napravi najboukše biti žandi .Govora je bilo o preselitvi v nekdanji konjšček na nekdanjo gramoznico pred Gančanami zdaj pa od toga nič .Končno pa Virag je najavil kandidaturo še za župana . Po Beltincaj pa nemrejo zamenjati vovovodnih cevi po ulicah ki so uničene od starosti

Mateja Hochstätter

Pa ograjo okrog, da bomo lahko mimo do pokopališča hodili, brez da te napade trop njihovih psov!

Palek

Prej do jih selili ali potem? Samo pitam!
Virag si jih naj naseli poleg sebe, ka de lejko plesal ob glasni muziki.

Gost01

Pa fasade napraviti, nove strehe, nove okna in toplotne vgraditi.

Komentarji

Penez kelko sces

Kak de vse lepo moderno

Penez kelko sces

Kak de vse lepo moderno

Lolo

Ja volitve idejo coj kapa mislite,da bodo potem vsi volili starega zupana.
Delat je natirajte nej pa podpirate!!!

panonska cesta

Mi pa ,ki smo si gradili smo morali vse plačati in imeti vsa ,dovoljenja .Tejm se vse napravi najboukše biti žandi .Govora je bilo o preselitvi v nekdanji konjšček na nekdanjo gramoznico pred Gančanami zdaj pa od toga nič .Končno pa Virag je najavil kandidaturo še za župana . Po Beltincaj pa nemrejo zamenjati vovovodnih cevi po ulicah ki so uničene od starosti

Mateja Hochstätter

Pa ograjo okrog, da bomo lahko mimo do pokopališča hodili, brez da te napade trop njihovih psov!

Palek

Prej do jih selili ali potem? Samo pitam!
Virag si jih naj naseli poleg sebe, ka de lejko plesal ob glasni muziki.

Gost01

Pa fasade napraviti, nove strehe, nove okna in toplotne vgraditi.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi