Posebno nagrado za uspešen zaključek šolskega leta je namenil vsem odličnjakom murskosoboških osnovnih šol.
Ob koncu šolskega leta je Okrepčevalnica Pajdaš pripravila lepo gesto za osnovnošolce, ki so šolsko leto zaključili z odličnim uspehom.
Na družbenih omrežjih so sporočili, da vse odličnjake Osnovne šole I Murska Sobota, Osnovne šole II Murska Sobota in Osnovne šole III Murska Sobota častijo s hamburgerjem ali kebabom.
Nagrada za uspešno šolsko leto
»Vsi odličnjaki osnovne šole 1-2-3 Murska Sobota imajo za šenki hamburger ali pa kebab. Spričevalo naj imajo s seboj,« je zapisal v objavi.
Za prevzem brezplačnega obroka bodo morali učenci ob obisku pokazati spričevalo, s katerim bodo dokazali dosežen odličen uspeh.
Lepa gesta za zaključek pouka
Objava je med uporabniki družbenih omrežij hitro pritegnila pozornost in številne pozitivne odzive.
Gre za gesto, s katero želi gostinec nagraditi trud, vztrajnost in uspeh učencev ob zaključku šolskega leta ter jim polepšati začetek poletnih počitnic.