V Ropoči na Goričkem je prišlo do prometne nesreče.
Kot poroča Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje, je včeraj v občini Rogašovci prišlo do prometne nesreče.
Do prometne nesreče je prišlo v naselju Ropoča, kjer je osebno vozilo zapeljalo s cestišča.
Gasilci prostovoljnih gasilskih društev Murska Sobota in Sveti Jurij so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator in sanirali kraj nesreče.
Poškodovano voznico so oskrbeli reševalci nujne medicinske pomoči Murska Sobota.