Klub malega nogometa Sebeborci je včeraj organiziral štirinajsti memorial Simona Forjana v malem nogometu.
V Sebeborcih se je zbralo šestnajst ekip, ki so tekmovali v dveh kategorijah. Dvanajst ekip se je pomerili v članski konkurenci, štiri pa v veteranski.
Pri članih so se v troboju za prvo mesto pomerile ekipe Čarda, Anton Baša in Orkan. Srečanje med Čardo in ekipo Anton Baša se je končalo z 0 : 0, prav tako neodločeno 1 : 1 se je končalo srečanje med Čardo in Orkanom. Ekipa Anton Baša je nato z 2 : 1 premagala Orkan in osvojila prvo mesto.
Med veterani je skupila ekipa NK Kema, ki je v finalu premagala veterane iz Črenšovec z 1:0. Med člani je bil za najboljšega igralca izbran Aleks Vegi Kalamar iz ekipe Anton Baša, najboljši vratar pa je postal Alen Buzeti iz Čarde. Pri veteranih je naziv najboljšega igralca preje Tomica Glavica iz Keme.