Kolesarji iz celotne Slovenije na Goričkem

| v Šport

Športno društvo Team Turbo Tropovci je včeraj organiziralo kolesarsko dirko za pokal Občine Rogašovci 2014, ki je štela tudi za slovenski pokal za kolesarje amaterje, masterje in ženske.

Start in cilj dirke je bil pri gostišču Kuzmič v Svetem Juriju pri Rogašovcih. Dolžina kroga je bila 12,3 km z višinsko razliko 222 metrov na krog. Kolesarji kategorij Amaterji ter Masterji A-D so vozili 7 krogov tako, da so skupno prevozili 86 km. Potekala je v Svetem Juriju in Dolnjih Slavečih. Na progo se je podalo 75 tekmovalk in tekmovalcev.  

 

Člani domačega ŠD Team Turbo Tropovci so dosegli naslednje rezultate: Dušan Hajdinjak je bil v absolutni konkurenci drugi, v kategoriji master C pa prvi. Primož Obal je  zmagal pri amaterjih. Janez Donša pa je  v kategoriji master D dosegel tretje mesto.

  Amaterji:  11. mesto: Luka Žnidarič (TEAM TURBO Tropovci)   Master A: 5. mesto: Goran Salavec (TEAM TURBO Tropovci)

 

Tekst in foto: Matej Fujs

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi