FOTO: V slogu otvorili Ples ‒ noč čarovnic 2022 v rakičanskem dvorcu

| v Scena

V Dvorcu Rakičan so za prvi dan 'čarovniškega' dogajanja pripravili bogat spektakel.

Pred nami so najzabavnejši oktobrski dnevi, ki marsikje potekajo v znamenju noči čarovnic, prav gotovo vse bolj priljubljenega praznika. 

Tudi v dvorcu v Rakičanu so ponovno pripravili pisano in razigrano čarovniško-karnevalsko dogajanje, ki prinaša pester program. 

Otvoritev letošnje poslastice se je pričela z včerajšnjim prižigom grmade in ognjenim spektaklom, ki je pričaral posebno vzdušje za nadaljevanje večera in preselitev dogajanja na oder.

Obiskovalci so se lahko zabavali na dveh prizoriščih.

Otvoritev je potekala v rokerskih tonih, in sicer je kot prva na oder stopila indie rock zasedba Mrfy, ki je poskrbela, da se je vzdušje dodobra razgrelo. Sledil je neugnan nastop legendarnih Divljih jagod, skupina pa je poleg ostalega gotovo zadovoljila tudi apetite nekoliko starejše generacije.

Marsikdo je z nestrpnostjo pričakoval, da na oder stopijo člani zasedbe Joker Out, ki trenutno promovira svoj drugi studijski album Demoni. Fantje so letos svojo priljubljenost kronali z nagrado zlata piščal in nazivom izvajalec leta, zakaj pa so kratko malo odlični, so dokazali tudi na petkovem odru. 

Nastopili so še Skeebeep, ki so vzdušje prvega večera na glavnem odru popolno zaokrožili. 

Dogajalo se je tudi v šotoru, kjer so za odlično razpoloženje vse do jutranjih ur skrbeli Weekend band, David Amaro in Ines Erbus.

Tudi mi smo ujeli vse vrhunce, tako da se kar sprehodite skozi fotogalerijo.  

Preberite še

Komentarji

..

Deca še spijo?

kuntakinte

... zatou pa...3x prouti...

realnooo

KELKO TE NAREDLI CLANKOV NA ENO NAUC???? A nej dosti ka en bedasti clanek objavite.

AJA VSE ZA KLIKE,

kuntakinte

...zatou pa...3x prouti...

Kriza.

BREZ BESED................................

kuntakinte

...zatou pa... 3x prouti...

Tišinčar

Mozouček party :)

RakicanecGasilec

Letos spet vse mimo računa? Preverite gostince in prodajo kart. Celec rabi novi BMW in bazen.

Goričanec81

Jelda da smo prvo otvorili pa smo posle zatvorili!!! Čista slovenščina, kapo dol

dlb

nej na pamet...! pogledni si SSKJ...!

Hrib

Oderuške cene vstopnic

Siko

Ge pa.letos rojsova Garda ka preveč so dobili batine pa.jih nega

poz.naval.ec

Divlje Jagode kelko telko ... vse ostalo nej vrejdno dva deco mrzle vodej.

Olosh

Jaki poznavale, keri omenja povoženi in prežvečeni band, na keroga se je stepalo cca. 10 folka. Malo več respekta do obetavnih in izjemnih domačih izvajalcev. Kapiš?

nagicigan

pisec članka... JEBO TE TVOJ OTVORILI ....ČE bi bil v JNA bi vedel, kaj to pomeni, po tvojem naslovu pa se vidi, da nisi.

dlb

nej na pamet...! pogledni si SSKJ...!

Dillinka

Jeeee zblojeni narod totalka...ka ga tou trbej????? Samo punite žepko domobrance robertino celenziju.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi