Dogodki in pojavi za dne 21. december 2010
S področja kriminalitete smo v Lendavi obravnavali tatvino reg. tablice z oznako L1-68MS, v Krištancih tatvino trosilca za gnoj in krožne brane, v Lendavi pa dva primera poškodovanja pnevmatik na osebnem avtomobilu. V Murski Soboti je bil odkriti bankovec za 20 evrov, za katerega se sumi da je ponarejen.
Javni red in mir je bil kršen štirikrat na javnih krajih in trikrat v zasebnih prostorih. Kršitelja, ki se ob intervenciji policistov nista pomirila sta bila pridržana na PP Murska Sobota.
Zaradi vožnje pod vplivom alkohola sta bila pridržana dva voznika osebnih avtomobilov.
V Murski Soboti in v Veliki Polani smo obravnavali dva kršitelja, ki sta metala petarde ter s tem vznemirjala ljudi. Policisti bomo dosledno ukrepali proti vsem, ki bodo kršili določbe o uporabi pirotehničnih izdelkov. Predvidena globa za posameznika je od 400 do 1200 EVR.
Meritve hitrosti bodo čez dan na območju Gornje Radgone in na območju Gornjih Petrovec.