Tujka vozila ukraden avto

| v Kronika

Dogodki in pojavi, 28. marec

V prometni nesreči v Veliki Polani je kolesar utrpel lahko telesno poškodbo, v ostali pa je nastala le gmotna škoda.

S področja kriminalitete obravnavane štiri tatvine, ogrožanje varnosti in dve kaznivi dejanji nasilja v družini .

Policisti policijske postaje za izravnalne ukrepe so odkrili tujko, ki je vozila ukraden osebni avtomobil znamke Mini Coopper. Vozilo je bilo zaseženo, zoper tujko pa sledi kazenska ovadba.

Javni red in mir je bil kršen dvakrat na javnih krajih in desetkrat v zasebnih prostorih. Kršitelja, ki sta nadaljevala s kršitvami v zasebnih prostorih, sta bila pridržana.

Pridržani pa so bili tudi trije vozniki osebnih avtomobilov, ki so vozili pod vplivom alkohola.

Meritve hitrosti bodo danes dopoldne na relaciji M. Sobota - Gederovci - G. Radgona - Vučja vas in popoldne M. Sobota - Črenšovci - Lakoš.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi