Slika je simbolična.
Višji sodniki so kot neutemeljeno zavrgli pritožbo obrambe. Pedofilu iz Prlekije so potrdili pet let zapora.

Sodba zoper obdolženega B. S. je postala pravnomočna. Ker je okrožna državna tožilka Jana Rogan ponudila dovolj dokazov za očitani kaznivi dejanji, je Višje sodišče v Mariboru kot neutemeljeno zavrnilo pritožbo obdolženca oziroma njegovega zagovornika, odvetnika Jožeta Šafariča

Obdolženemu B. S. iz območja Upravne enote Ljutomer je izrečena enotna kazen petih let zapora zaradi dveh kaznivih dejanj, in sicer spolnega napada na osebo, mlajšo od petnajst let in kaznivega dejanja prikazovanja, izdelave, posesti in posredovanja pornografskega gradiva.

B. S. bo iz pripora, kjer je že od novembra 2021, šel na prestajanje zaporne kazni na Dob.

Obsojeni 43-letnik bo tam prebil dobro polovico kazni, saj se v skupno sankcijo šteje tudi čas, prebit v priporu.

Obtoženi na predobravnavnem naroku ni priznal očitanih kaznivih dejanj.

Njegov zagovornik je predlagal izločitev nekaterih dokazov, kar sodišče ni upoštevalo in je tožilstvu uspelo dokazati, da je obtoženi storil očitani kaznivi dejanji.

Domneva se, da je zlorabljal žrtev iz bližnje okolice, ki je danes stara šele 12 let. 

V Pomurju več primerov 

Zgodba o spolnem napadu na ljutomerskem koncu ni osamljen primer pedofilije v Pomurju v zadnjem času. 

Na Okrožnem sodišču Murska Sobota so nedolgo nazaj na tri leta in enajst mesecev zapora obsodili 23-letnika iz Murske Sobote, ker je spolno zlorabil bližnjo sorodnico, mlajšo od deset let. Svoje zavržno dejanje je celo posnel s kamero in posnetek objavil na Facebooku, v zaprti skupini uporabnikov.

Januarja 2019 pa je pokrajino pretresla žalostna zgodba o osnovnošolki, ki je bila med novoletnimi prazniki žrtev 24-letnega sorodnika.

Aprila istega leta je bil nato storilec iz območja Goričkega obsojen na pet let in devet mesecev, ker ob prehodu na v novo leto 2019 v Murski Soboti spolno občeval s svojo 13-letno sorodnico.

Komentarji (18)

KriatjanM (ni preverjeno)

Pred zid pa metek v čelo

Micaaa (ni preverjeno)

Zamazani pedofili paverski gnoji

. (ni preverjeno)

5 let .? Mrs . Upan ka ga na dobi decki zdemolejrajo.

Vilmoš Tkalec (ni preverjeno)

Kastracija takoj💩

ZTR_ (ni preverjeno)

Kastracija bi mogla biti obvezna za takšne pošasti.

pol. (ni preverjeno)

IME I PREIMEK DAJTE NAJ SE VE ZA NAPREJ

Slavababura (ni preverjeno)

Ka pa psihicka in duhovna pedofilija ove na cankovi ka deco maltretira in hvejo k markovskome pa jih ne pisti MALTRETIRANJE

In reply to by pol. (ni preverjeno)

. (ni preverjeno)

Bilo je objavljeno na N24TV!

In reply to by pol. (ni preverjeno)

Okkkk (ni preverjeno)

Tak ja skrivajte ime pedofila, keri de za 2 leti iz zatvora priso pa dale posiljavo naso deco, ker nemo znali sto je! Zivela Svobodna Slovenija! Raj ze pedofile

Cezar (ni preverjeno)

dokič se nede menjala zakonodaja de tak kak je zdaj, žrtve posilstev to breme nosijo cejli život zato bi bilo pošteno ka tudi tisti keri so to napravli idejo sedit za celji život, te do si drugi premislili če do to delali, pa tudi pravlica o prevzgoji je čisto nakladanje

grbanj (ni preverjeno)

Kakšen zapor KASTRACIJA pa amen po dveh letih bo prišel iz zapora pa bo dalje posiljeval.

Prlek78 (ni preverjeno)

Upam da mu milo pod tusem veckrat pade z rok

HINAVSCINA (ni preverjeno)

KDO JE B. S.???????
ce bi bil kak duhovnik bi ga 100000 pribili na kriz in se niti obsojen ni. Ta je pa in se zmeraj B.S.

dajte no (ni preverjeno)

duhovnik ali nej duhovnik; objavi se ime vsakega, ki naredi prometni prekršek ali spustijo drek v naravo, te izrodke pa se ščiti, duhovniki pa so tak za plinsko komoro!!

In reply to by HINAVSCINA (ni preverjeno)

Uyyyy (ni preverjeno)

Letos pride tudi Soboški pedofil Šubinski iz zatvora, drugo leto pedofil iz Gornjo Petrovske obcine, keroga ime se itak skrivlejo. V taksnon sveti scemo ziveti ge se pedofile skrivle in sciti? V Ameriki majo javni seznam pedofilov, s sliko in naslovon aktualnoga bivalisca. Ka se lejko starsi in deca zascitijo ce se njin ta gamat priseli v ulico. Prinas pa niti ne ovadite sto so pedofili, ge zivejo in kda pridejo iz zapora

.... ..... (ni preverjeno)

Seveda, desničarji lahko delajo v SLO kar jim paše, zato se jih ne sme imenovati. So zagotovo hujši in bolj nevarni od migrantov! Žal se vsi državljani tega še ne zavedajo. Jih bo že življenje izučilo!

In reply to by Uyyyy (ni preverjeno)

Ronson (ni preverjeno)

Tak toga delavca od belija ka je posijlo eno zaj nedugo nazaj bi trbelo zaprejti pa izgon

Hitrejši vsi (ni preverjeno)

Slovenclji so grdi in pokvarjen narod!

Starejše novice