Policisti pridržali vinjena voznika - 30.maj 2011

| v Kronika

Dogodki in pojavi za dne 30.maj 2011

 S področja kriminalitete sta bila obravnavana dva vloma, štiri tatvine in povzročitev lahke telesne poškodbe. V Meleh je neznanec vlomil v kontejner ob nogometnem igrišču. Odnesel je priročno kovinsko blagajno z nekaj gotovine. V Cezanjevcih pa je bilo vlomljeno v starejšo stanovanjsko hišo in gospodarsko poslopje odkoder je bilo odnešenih nekaj starih predmetov. Soboški policisti so obravnavali tatvino denarnice z denarjem in različnimi karticami ter tatvino otroškega gorskega kolesa.

Javni red je bil kršen 5-krat v zasebnem prostoru. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Zaradi vožnje pod vplivom alkohola sta bila pridržana dva voznika osebnih avtomobilov.

To soboto ob 10. uri policisti vabimo vse udeležence v cestnem prometu v trgovski center Maximus v Murski Soboti, kjer bo potekal preventivni projekt »VARNO V POČITNICE«. Učenci OŠ iz Pomurja bodo s kolesi tekmovali v spretnostni vožnji, ostali udeleženci pa se bodo lahko udeležili preventivnega pohoda, preventivne vožnje s kolesi ali 2. rekreativnega kolesarskega maratona »IPA – MAXIMUS« na različno dolgih progah. Svojo udeležbo so že potrdili vrhunski športniki, zaposleni v policiji,

med njimi tudi Tina Maze. Prijavite se lahko tudi na dan prireditve. Vabljeni! Več o projektu si lahko pogledate na spletni strani policije.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo danes čez dan na območju celotne

policijske uprave.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi