Dogodki in pojavi za dne 7.marec
Na področju kriminalitete smo obravnavali kršitev nedotaljivosti stanovanja, tatvino denarja, dve tatvini delov s traktorja in poskus vloma v nenaseljeno stanovanjsko hišo.
Javni red in mir je bil kršen trikrat v zasebnem prostoru in dvakrat na javnem kraju. Kršitelji so se po intervencijah policistov pomirili in s kršitvijo prenehali.
Zaradi vožnje pod vplivom alkohola sta bila pridržana dva voznika osebnega avtomobila in voznik motornega kolesa.
Meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na območju Policijske postaje Gornja Radgona.
Počasi se začenja motoristična sezona. Motoristi so med najbolj ranljivimi udeleženci v cestnem prometu, zato vsem voznikom enoslednih motornih vozil svetujemo, naj bodo izjemno previdni, hitrost svoje vožnje pa naj prilagodijo razmeram na cesti. Pri vožnji naj dosledno uporabljajo zaščitne čelade. Tudi voznikom drugih vozil (osebnih in in tovornih avtomobilov) svetujemo, naj vozijo previdno, pri čemer naj bodo pozorni tudi na večje število motoristov na cestah.