Policija preklicala iskanje.
Novomeški policisti so sporočili, da je bila pogrešana oseba, za katero je danes stekla iskalna akcija, najdena.
S tem je iskanje 40-letnika zaključeno.
Novomeški policisti so sporočili, da je bila pogrešana oseba, za katero je danes stekla iskalna akcija, najdena.
S tem je iskanje 40-letnika zaključeno.
Zadnje čase je teh izginotij res kar veliko, kar vzbuja skrb. Kaj se zgodi s temi ljudmi, ko jih najdejo oziroma ko se sami javijo ali vrnejo? Ali jim je zagotovljena ustrezna strokovna pomoč, na primer psihološka podpora? In ali morajo v določenih primerih tudi sami poravnati stroške iskanja?