Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

FOTO in VIDEO: Neurje v Murski Soboti odtrgalo znak Petrola, poškodovana dva avtomobila

| v Kronika

Neurje, ki je danes zajelo Pomurje, je povzročilo škodo tudi v Murski Soboti.

Na Tišinski cesti je neurje odtrgalo znak bencinskega servisa Petrol, ki je padel na vozišče. Po prvih informacijah naj bi bila ob tem poškodovana tudi dva osebna avtomobila.

Neurje znova povzročalo težave

Kot smo že poročali, so nevihtni oblaki nekaj po 13. uri zajeli severovzhod Slovenije. Nevihtna linija se je iz Avstrije pomikala prek Goričkega proti Murski Soboti in Prlekiji.

Poleg močnih nalivov in krajevne toče je težave povzročal predvsem veter, ki je ponekod podiral drevesa in lomil veje.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
Lukčev Mesec

Kaj sploh Petrol rabi tako ogromno tablo❓

In razni drugi trgovci ❗

Saj nismo v Ameriki ❗

Lukčev Mesec

A ona zastava od brzoga Đoužija še stoji ❓❓❓

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Lukčev Mesec

A ona zastava od brzoga Đoužija še stoji ❓❓❓

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bruce Dickinson

Ne vem kelko si star pa me ne zanijmle, samo ti pa redno igrajo. V glavi moreš meti reden metalni bend.

sokolec

Mogoče Golob ma prste vmes?!

Gost2829

Lekar so pozabili na matice

MAJstri_pa_pol

Kak so te to zmontirali, samo v zemljo dali ....?!
To ni hec, upam, da kdo razmišlja o povzročitvi splošne nevarnosti,...?!

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
Lukčev Mesec

Kaj sploh Petrol rabi tako ogromno tablo❓

In razni drugi trgovci ❗

Saj nismo v Ameriki ❗

Lukčev Mesec

A ona zastava od brzoga Đoužija še stoji ❓❓❓

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Lukčev Mesec

A ona zastava od brzoga Đoužija še stoji ❓❓❓

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Bruce Dickinson

Ne vem kelko si star pa me ne zanijmle, samo ti pa redno igrajo. V glavi moreš meti reden metalni bend.

sokolec

Mogoče Golob ma prste vmes?!

Gost2829

Lekar so pozabili na matice

MAJstri_pa_pol

Kak so te to zmontirali, samo v zemljo dali ....?!
To ni hec, upam, da kdo razmišlja o povzročitvi splošne nevarnosti,...?!

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi