Dogodki in pojavi, 14. 3. 2008

| v Kronika

V obravnavanih prometnih nesrečah, je v treh, nastala le materialna škoda, v eni pa sta bila dva udeleženca telesno poškodovana.

Okrog 14.40 ure je v Murski Soboti voznica osebnega avtomobila, v križišču, odvzela prednost vozniku kolesa z motorjem. V trčenju sta voznik kolesa z motorjem in njegova sopotnica utrpela lahki telesni poškodbi. Materialne škode pa je za 500 EUR.

S področja kriminalitete obravnavan vlom , tatvina in poškodovanje tuje stvari.

V Radencih je neznani storilec skozi okno vlomil v gostinski lokal. Odtujil je nekaj gotovine in alkoholnih pijač in lastnika oškodoval za 200 EUR.

V Radovcih je neznanec v zadnjem tednu z dvorišča odtujil več raznega rabljenega orodja.

V Murski Soboti pa so obravnavali poškodovanje vhodnih vrat stanovanja, na katerih je za 200 EUR škode.

Javni red in mir je bil kršen petkrat na javnih krajih in trikrat v zasebnih prostorih. Pridržan je bil kršitelj, ki je v Murski Soboti nadaljeval s kršitvijo.

Meritve hitrosti bodo policisti danes dopoldne opravljali med M. Soboto in Lendavo, popoldne med M. Soboto in Gornjo Radgono, ter ponoči na območju celotne PU M. Sobota.

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi