Dogodki in pojavi, 13. 01. 2009

| v Kronika

S področja kriminalitete so policisti Policijske postaje za izravnalne ukrepe odkrili ukradeno kolo z motorjem znamke Aprilia, ki ga je prevažal državljan Romunije in je bilo ukradeno v Italiji.

 Lendavski policisti so obravnavali tatvino lesa iz gozda, kjer je neznani storilec oškodoval Sklad kmetijskih zemljišč za okoli 200.- EUR.

Policisti iz Murske Sobote so obravnavali vlom v stanovanjsko hišo, kjer je neznani storilec premetal notranjost hiše in iz nje odtujil dve kovinski blagajni. S tem je lastnika oškodoval za 200.- EUR.

Policisti iz Gornje Radgone pa so obravnavali tatvino goriva in vlom v prostore banke, kjer je neznanec skozi lesena vrata prišel v notranjost, pregledal notranjost in kraj zapustil. Za neznancem zbirajo obvestila.

S področja javnega reda in miru smo obravnavali tri kršitve v zasebnem prostoru in dve kršitvi na javnem kraju. Kršitelji so se po intervenciji policistov pomirili.

Ceste to jutro so poledenele in spolzke. Zaradi tega opozarjamo vse voznike in udeležence v prometu, da prilagodijo hitrost vožnje trenutnim razmeram.

Pogostejše meritve hitrosti se bodo danes dopoldan pogosteje opravljale na relaciji M. Sobota – Gederovci – Skakovci – Predanovci – M. Sobota.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi