Dogodki in pojavi, 11. 5. 2008

| v Kronika

Ob 17.30 uri se je voznica kolesa peljala v naselju Filovci po klancu navzdol. V levem ostrem ovinku je zaradi neprilagojene hitrosti zapeljala desno izven vozišča in trčila v betonski propust. Z reševalnim vozilom je bila odpeljana v bolnišnico Rakičan, kjer je bilo ugotovljeno, da je zadobila hudo telesno poškodbo.

Na področju kriminalitete obravnavani dve tatvini in poškodovanje tuje stvari.

V Večeslavcih je neznanec z dvorišča stanovanjske hiše odtujil kolo z motorjem znamke TOMOS APN 6, registrskih številk MS F1-540, skupaj s čelado črne barve. Lastnika je oškodoval za 100 EUR.

V Gornji Radgoni je neznanec z motornega kolesa odtujil reg. tablico MB 16-6Z.

Radgonski policisti so obravnavali še KD poškodovanja tuje stvari.

Javni red je bil kršen 2-krat v zasebnem prostoru in 3-krat na javnem kraju. Kršitelja, kateri se kljub intervenciji policistov ni pomiril, so pridržali na PP Murska Sobota.

Zaradi vožnje pod vplivom alkohola so policisti pridržali voznika in voznico osebnega avtomobila ter voznika kolesa.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali danes preko dneva na območju Gornje Radgone.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi