Dogodki in pojavi, 08. avgust

| v Kronika

S področja kriminalitete smo obravnavali tri tatvine, dva vloma, poškodovanje tuje stvari in goljufijo.

Radgonski policisti so obravnavali goljufijo in tatvino iz gostinskega lokala. Osumljenca, ki sta v lokalu ukradla 60 EUR in štiri škatlice cigaret, so policisti izsledili in zasegli denar ter cigarete. Zoper osumljenca bodo podali kazenski ovadbi.

Soboški policisti so obravnavali vlom v poslovni prostor. Neznani storilec je iz blagajne ukradel 100 EUR, z vlomom pa je povzročil 300 EUR gmotne škode.

Na kopališču v Moravskih toplicah je bil enemu od kopalcev ukraden prenosni telefon v vrednosti 700 EUR.

Policisti PP Gornji Petrovci so obravnavali vlom v osebni avtomobil, iz katerega je neznanec ukradel oba sprednja sedeža in 100 EUR ter lastnika oškodoval za skupaj 800 EUR.

Na drugem osebnem avtomobilu pa je neznani storilec poškodoval dve pnevmatiki in povzročil škodo v višini 100 EUR.

Lendavski policisti so obravnavali tatvino kolesa s pomožnim motorjem.

Javni red in mir je bil kršen trikrat v zasebnem prostoru in dvakrat na javnem kraju. Vsi kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili.

Zaradi vožnje pod vplivom alkohola sta bila pridržana dva voznika osebnih avtomobilov, dva kolesarja in voznik kolesa s pomožnim motorjem.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo tekom dneva na območju PP Gornja Radgona.

 

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi