Policisti zasegli 73 sadik konoplje

| v Lokalno

Med hišno preiskavo so policisti zasegli dovolj dokaznega gradiva za podajo kazenske ovadbe

Okrožno sodišče v Murski Soboti je v mesecu avgustu podalo odredbo za hišno preiskavo pri 39-letnemu osumljencu iz območja upravne enote Lendava zaradi utemeljenega suma storitve kaznivega dejanja neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami.

 



 

Pri preiskavi so policisti našli 73 sadik konoplje, ki so v višino merile med 3 do 175 centimetrov. Prav tako so zasegli 90 gramov marihuane, pripomočke za prodajo le-te, ter denar v skupni vrednosti 390 evrov. Napram osumljeni osebi bo podana kazenska ovadba po 1. odstavku 186. člena Kazenskega zakonika. Osumljenec bo prav tako odgovorjal za posestvovanje kovinske teleskopske palice in sicer v sumarnem (hitrem) postopku pred pristojnim prekrškovnim organom.

Komentarji

Profile picture for user čevapčič na ražnje Chevapcic Himself

.. upan, ka so policaji tau zdaj fajn gnjes ove sadike na sunce djale, ka se posišij zravnak .. glih je fajn vrejme .. ;-) :-)

Janez Kranjski

Đanki prej... Maloumje enih res ne pozna meja (kar je v bistvi paradoks, glede na to, ka so omejenčki).

Franc Ritlop

Osumljenec slučajno iz Velke Polane? Tan je en takši za keroga se človik pijta kak to, ka se jemi še nej na prste stopilo :s

matt

v singapuri bi ga že obesili...,;D hehe... đanki prokleti...

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi