FOTO: Jesenske ustvarjalnice privabile množico obiskovalcev

| v Lokalno

Pester animacijski program je na OŠ III Murska Sobota navkljub deževnemu jutru privabil številne starše in otroke. Zbrana sredstva bodo namenjena za šolski sklad.

Na zelenici in šolskih igriščih Osnovne šole III. Murska Sobota se je navkljub deževnemu sobotnemu jutru zbrala množica obiskovalcev na letošnjih jesenskih ustvarjalnicah. Učenci, starši ter ostali obiskovalci so imeli možnost ogleda in sodelovanja v številnih pestrih delavnicah, kot je poslikava obraza, izdelava zmajev, denarnic, vrečk, letal ter ostalih aktivnosti , ki so se odvijale z namenom zbiranja sredstev za šolski sklad.

"Naš namen je bil organizirati tako prireditev, ki bo zanimiva, ustvarjalna, športno obarvana, kajti v današnjih kriznih časih si želimo, da bi poskrbeli za dogodke, ki bodo sproščujoče narave," je zbrano druščino nagovorila in pozdravila ravnateljica, Dominika Sraka. Poleg bogatega animacijskega programa pa so organizatorji še poskrbeli za domače kulinarične dobrote, kot je "pajani krüj", palačinke in posolanke .

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi