Zaradi nepravilnega srečevanja trčila tovorna avtomobila

| v Kronika

Pomurski policisti so poleg prometnih nesreč obravnavali še tatvino kolesa z motorjem ter namerno poškodovanje parkiranega avtomobila.

V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali eno prometno nesrečo z lažjo telesno poškodbo in pet nesreč z gmotno škodo, tri kazniva dejanja, tri kršitve javnega reda in miru in štiri primere povoženja divjadi.

V Murski Soboti je prišlo do nesreče med dvema tovornima avtomobiloma. Zaradi nepravilnega srečevanja je prišlo do oplaženja z vzvratnimi ogledali, pri tem pa je razbito steklo poškodovalo voznika kandidata. Skupne škode je za 1.500 evrov.

S področja kriminalitete so radgonski policisti obravnavali kaznivo dejanje neupravičeno slikovno snemanje, na Kapelskem vrhu je neznanec izpred gostinskega lokala odtujil zaklenjeno kolo z motorjem znamke Tomos APN6, ki pa je bilo kasneje najdeno. V Moravskih Toplicah je neznani storilec namerno poškodoval parkiran osebni avtomobil.

Javni red in mir je bil kršen trikrat v zasebnem prostoru. Kršitelji so se po intervenciji policistov pomirili in s kršitvijo prenehali.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti danes opravljali na območju PP Gornji Petrovci.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi