Trčila v peško in odpeljala s kraja nesreče

| v Kronika

Dogodki in pojavi za 19. maj.

V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali pet prometnih nesreč, štiri kazniva dejanja, kršitev javnega reda in miru dva primera povoženja divjadi in poškodbo vozila na parkirnem prostoru.

V Ljutomeru pri bencinskem servisu Petrol, je zjutraj okoli 7.30 ure voznica osebnega avtomobila BMW, črne barve, novejši model trčila v peško. Po trčenju je voznica osebnega avtomobila odpeljala s kraja, ne da bi oškodovanki nudila svoje podatke. Peška je kasneje iskala zdravniško pomoč, kjer je bilo ugotovljeno, da se je pri trčenju lahko telesno poškodovala. Zaradi razjasnitve okoliščin pozivamo priče prometne nesreče in voznico osebnega avtomobila BMW, črne barve, da pokličejo na tel. št. 113 ali se oglasijo na najbližji policijski postaji.

Na področju kriminalitete so ljutomerski policisti pri tatvini odpadnega železa iz starega mlina prijeli moškega. Zoper moškega bo podana kazenska ovadba. Soboški policisti so obravnavali tatvino rož in tatvino v trgovini. Lendavski pa so obravnavali kaznivo dejanje zoper delovno razmerje.       

Javni red in mir je bil kršen enkrat na javnem kraju. Kršitelj se je ob intervenciji policistov pomiril in s kršitvijo prenehal.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na območju Policijske postaje Ljutomer.

 

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi