Razgrajači tudi to noč niso spali!

| v Kronika

Kljub intervenciji policistov ni prenehal s kršitvijo v gostinskem lokalu, zato se je moral ohladiti na policijski postaji.

Preteklo soboto so policisti v Pomurju obravnavali tri prometne nesreče. V eni se je ena oseba lahko telesno poškodovala. Poleg tega so obravnavali še dve kaznivi dejanji, enajst kršitev javnega reda in miru, pridržali eno osebo, požar ter poškodbo vozila na parkirnem prostoru.

Na področju kriminalitete so obravnavali tatvino stolov iz skupnega prostora v bloku in poškodovanje materiala, pripravljenega za gradnjo hiše.

Javni red in mir je bil kršen petkrat v zasebnih prostorih in šestkrat na javnem kraju. Kršitelj, ki kljub intervenciji policistov ni prenehal s kršitvijo v gostinskem lokalu, je bil pridržan na policijski postaji v Murski Soboti.

V Turjancih je prišlo do manjšega požara na balirki. Požar so pogasili domači gasilci.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na pomurski avtocesti.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi