Nino Kouter se je minulo poletje preselil v turško Maniso, dobro leto kasneje pa se ta zgodba očitno zaključuje. Se bo vezist vrnil med črno-bele? Sobočani morda niso edini slovenski snubci.

Naslov državnega prvaka je poleti kot prvi izkoristil Nino Kouter, ki je Mursko Soboto zamenjal za turško Maniso, kjer se je pridružil ambicioznemu projektu.

Novinci v drugoligaški druščini niso uresničili napovedi izpred pričetka sezone, saj so v konkurenci 19 klubov zasedli deveto mesto in bili daleč od preboja med najboljše klube v državi.

Pred novo sezono bo v klubu z zahoda Turčije zavel nov veter, ob novem trenerju prihaja tudi novi športni direktor, s tem pa se obetajo tudi večje spremembe v igralskem kadru.

Na izhodnih vratih tudi Kouter?

Turški mediji v teh dneh pišejo, da bo Maniso dve leti pred iztekom pogodbe zapustil tudi Nino Kouter, za katerim je sezona mešanih vtisov. 

Osemindvajsetletni Prekmurec je bil sprva standardni član začetne enajsterice, v drugi polovici sezone pa se je njegova minutaža zmanjšala, pogosteje pa je v igro vstopal s klopi.

Vezist, ki si je z dobrimi predstavami v dresu Mure izboril tudi reprezentančno vabilo, je sezono sklenil s 25 nastopi, 19-krat je tekmo pričel v začetni enajsterici, v 1.664 minutah igre pa je dosegel zadetek.

Vnovič v dresu Mure?

Pri spletnem portalu Yeni Asir so zapisali, da se borbeni nogometaš dogovarja za vrnitev v znano okolje, v soboško Fazanerijo.

Mursko Soboto bi lahko to poletje ob ponudbi, ki bi zadovoljila apetite Prekmurcev, zapustil Tomi Horvat, ki je lani nasledil Koutrovo »desetico«.

Bo vodstvo Mure po zimski vrnitvi Gregorja Balažica ekipo okrepilo še z enim izkušenim produktom črno-belih? O tem je za zdaj še prezgodaj govoriti, a pristaši Sobočanov temu zagotovo ne bi nasprotovali.

Mura pa po informacijah Sobotainfo ni edini slovenski prvoligaš, ki bi Koutra želel v svojih vrstah. Obstajal naj bi tudi interes mariborskega kluba, ki mora okrepiti moštvo pred kvalifikacijami lige prvakov.

Bi bil Kouter dobrodošla rešitev za poleti rahlo prenovljeno zasedbo Mure?

Komentarji (23)

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
mafioo (ni preverjeno)

vi koutra nete doubili v maribor

Kr0kar (ni preverjeno)

Kama pa lejko ide'? tIŠINA ga nemre plačati..

mafioo (ni preverjeno)

lejko ide nazaj v soboto nej pa v pofukani maribor

In reply to by Kr0kar (ni preverjeno)

SvobodaZaSve (ni preverjeno)

To bi bilo izdajalstvo in norčevanje iz Murašev. Če mu je več do tistih 500-1000eur ki jih bo dobil pri mariboru za igranje 1-2 sezoni in potem živeti z tem v našem prekmurju potem sem brez besed.

In reply to by mafioo (ni preverjeno)

LLLLLL (ni preverjeno)

Cipot, Ošlaj, Šarkezi, pa še što, čista vrejdi živejo.

In reply to by SvobodaZaSve (ni preverjeno)

Robin hud. (ni preverjeno)

Majster, tisina ga je nafcijla fuzbal spilati, glij tak kak kousa, pa se par ex murasov!

In reply to by Kr0kar (ni preverjeno)

mafioo (ni preverjeno)

jebala te tišina. zdaj pa rože rastejo na igrišči

In reply to by Robin hud. (ni preverjeno)

Lllbb (ni preverjeno)

Prosim malo spostovanja do Nk Tisina.
Izdala je ogromno vrhunskih igralcov .. pista cernjavic, ziga, nino ….. ogromno jih igra v avstriji…

In reply to by Kr0kar (ni preverjeno)

Robin hud. (ni preverjeno)

Vupan ka nede taksen butec ka bi sou v tej kurnjek nazaj.

njiva

V igri je samo pejnez, Maribor je mi leko ponudi več, kak mij, vupan, ka nede gledo samo na pejneze.

afta he (ni preverjeno)

MB se lahko pokaka, tam je sedaj manj denarja kakor v MS. Opomore si lahko samo, če se uvrsti v kakšno evropsko ligo, ne pa da samo igra kvalifikacije za LP. Pa še to, če je Nino črno beli ne bo vijolični.

Aa (ni preverjeno)

Mijslen ka de vijolčaste

Šizofrenik (ni preverjeno)

Nogometaš je artikel..kdo mu da vec denarja tja bo šel ...če je že šel v tujino bo pač v neprekmurski tujini...bo prišel za par let nazaj k Muri...ko jih bo se nekaj šminkerjev odislo..

Olosh (ni preverjeno)

Am, torej, če menjavleš službo kama boš šou? tan ge si bole plačani ali? :D

In reply to by Šizofrenik (ni preverjeno)

Babaha (ni preverjeno)

Tan je malo kopačke oven puco. Saj pa za indrik je nej kak za muro.

Slovenc (ni preverjeno)

Po enon lete je že na izhodnih vratih. Očitno je tak dober nogometaš, ka ga več nemrejo ponucati, nema konkurence te ga pa rajši stirajo ka naj Ide od kec je prišlo. Malo vi vsi murini navijači te svoje fuzbalerčke preveč v zvejzde kujete kak da bi vsi po vrsti bili mesiji so pa v bistvu tretje kategorni igralci, saj se je videlo ka so v evropskon tekmovanji dosegnoli. Nika razen sramoto.

njiva

Slovenc, ti si pa resan eno velko tele,ka se fejst razmiš v fuzbal. Pijšeš ka so v Evropi nika nej napravili, se tekme so odšpilali odlično v okviri naših zmožnostih in še Totenhem smo zmalgali,pa ka bi še tij rad, Ligo prvakov?

In reply to by Slovenc (ni preverjeno)

bosman (ni preverjeno)

Horvat pa v Sturm - potrjeno

APN6s Čaren (ni preverjeno)

Pol miljona pa kuzmici, potrjeno.

. (ni preverjeno)

APN6s Čaren lejko milijon pa ka ma veze. Či ne bi bilou Kuzmiča bi Mura bijla v 4 ligi, tak ka ne bluzi či nemaš pojma.

;))) (ni preverjeno)

Aja znaš ka pomeni, če on ide? Očitno ti nemaš pojma..klub de v dugi kak še nikdar.

RTVJJ (ni preverjeno)

Bojte đeki pa povejte odškodnino kak seposedi v evropi, nej ka se skriva z d.o.o ji vse. klub itak ne dobi na konci 10%..

bela vrana @11 (ni preverjeno)

Kouter na Polskem pri Janši. Za 15 jurjev mesečno. Pri Muri nebi dobil 5 jurjev, malo manj.

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA

Starejše novice