Salon Traminec: zapeli z MI2 in občudovali ognjen spektakel

| v Lokalno

Največja poslovno-družabna prireditev v tem delu Slovenije, ki so jo zasnovali Vinarstvo Steyer, agencija Mediaspeed in zavod Kultprotur, se je včeraj znova odvila na gradu Negova.

Kot vsako leto so strokovnjaki in ljubitelji vin ter kulinarike tudi tokrat pregledali aktualno ponudbo domačih in tujih tramincev, kot tudi kulinaričnih dobrot slovenskih kuharskih chefov. Glavno dogajanje se je pričelo ob poznem popoldnevu, ki ga je v akustični izvedbi popestrila še rock zasedba MI2 ter ognjeni spektakel.

Peto obletnico so zapečatili s še razstavljenim avtomobilom Porshe Slovenija, predstavili so tudi večerne toalete Josephine in odprli premierno razstavo velikih platen Tamare Vogrin Tare. Tudi letos je Salon nosil dobrodelno noto, prispevek v vrednosti 500 EUR so namenili obnovi bližnje Marijine cerkve. 

Organizatorji so sicer zaradi preštevilnega obiska lani tokrat vstopnice omejili, saj naj bi na ta način obiskovalci res lahko poskusili vse, kar jim ponujajo. Tako se je včeraj na ekskluzivnem dogodku zbralo okrog 800 ljudi, medtem ko jih je bilo na lanskem Salonu rekordnih 1500.  

Pozno v noč pa je goste v grajski kleti zabaval še Dj Keki

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi