Okvara na transportnem vodu povzročila motnjo oskrbo z vodo za Radence.
Župan Občine Radenci Roman Leljak je sporočil, da je zaradi okvare v Gornji Radgoni zaprt transportni vod, ki oskrbuje Radence s pitno vodo.
Po njegovih besedah je vodni zbiralnik na Radenskem Vrhu že skoraj izpraznjen, zato lahko uporabniki pričakujejo motnje pri oskrbi z vodo.
Na terenu je že intervencijska ekipa, ki odpravlja okvaro. Več informacij o ponovni vzpostavitvi oskrbe bo predvidoma znanih po zaključku sanacije.