Želel je vlomiti v počitniško hišico

| v Kronika

V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali tri prometne nesreče, ki so se končale le z materialno škodo, štiri kazniva dejanja, tri kršitve javnega reda in miru, požar, pridržali voznika osebnega avtomobila, ki je vozil pod vplivom alkohola, zasegli dva osebna avtomobila, pet primerov povoženja divjadi in tri primere poškodovanja vozil na parkirnih prostorih.

Na področju kriminalitete so obravnavali poskus vloma v počitniško hišico, tatvino neregistriranega starejšega štirikolesnika, kaznivo dejanje grožnje in zasegli bankovec za 20 evrov za katerega se sumi, da je ponarejen.

Javni red in mir je bil kršen dvakrat v zasebnih prostorih in enkrat na javnem kraju. Kršitelji so se po intervenciji policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Zaradi vožnje brez vozniškega dovoljenja, smo voznikoma zasegli osebna avtomobila.

V Cankovi je zaradi nepazljivosti zagorela ograja iz cipres. Požar so pogasili domači gasilci.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali čez dan na območju PP M. Sobota.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi