Pri sebi imela heroin, doma pa še cel laboratorij za konopljo

| v Kronika

Policisti so 26-letnici zasegli deset gramov heroina, v nadaljnji preiskavi pri osumljenki doma, pa so odkrili še laboratorij za pridelovanje konoplje.

Kriminalisti in policisti PU Murska Sobota so obravnavali 26-letno slovensko državljanko iz območja UE Murska Sobota, kateri so med postopkom zasegli okrog deset gramov heroina. Droga je bila namenjena za nadaljnjo prodajo. Zaradi utemeljenega suma, da ženska poseduje še več prepovedane droge, so na podlagi odredbe sodišča na domu osumljenke opravili hišno preiskavo. Pri preiskavi so v stanovanju našli laboratorij za pridelavo prepovedane droge konoplje, katera se prideluje pod umetno svetlobo.

V prirejenem prostoru je bilo najdeno trinajst sadik konoplje, v velikosti okrog enega metra in manjša količina posušene konoplje. Kriminalisti so ugotovili, da je osumljenka konopljo pridelovala skupaj s svojim partnerjem, in sicer slovenskim državljanom, prav tako starim 26 let, doma z območja UE Murska Sobota. Oprema in prepovedana droga konoplja sta bili zaseženi.

Zoper oba osumljenca bo podana kazenska ovadba zaradi storitve dveh kaznivih dejanj, in sicer neupravičena proizvodnja in promet s prepovedanimi drogami, po členu 186 KZ-1.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi