Pomurski policisti poročajo o dogajanju v preteklem dnevu.
Pomurski policisti so v preteklih 24 urah obravnavali dve kaznivi dejanji, eno kaznivo dejanje kot prekršek, dve prometni nesreči, dve poškodbi vozila s strani divjadi, sedem kršitev javnega reda in miru ter prijeli devet oseb, ki so ilegalno vstopile v Slovenijo.
Na področju kriminalitete so policisti obravnavali tatvino goriva iz rezervoarja tovornega vozila, eno goljufijo in poškodovanje tuje stvari kot prekršek.
Na področju prometne varnosti so obravnavali dve prometni nesreči, kjer je nastala le gmotna škoda in tri poškodbe vozila s strani divjadi.
Na področju javnega reda in miru so obravnavali tri kršitve javnega reda in miru v zasebnem prostoru in štiri kršitve na javnih krajih. Med intervencijo so se kršitelji pomirili in prenehali s kršitvijo.
Izven naselja Turnišče so prijeli devet tujcev, ki so na nedovoljen način prestopili notranjo mejo in tako ilegalno vstopili v Slovenijo.
Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti danes opravljali na območju policijske postaje Gornja Radgona.