V preteklem dnevu so policisti v Pomurju obravnavali eno prometno nesrečo v kateri je nastala samo materialna škoda. Obravnavana je bila še ena poškodba vozila na parkirnem prostoru in štirje primeri povoženja divjadi. Poleg tega so bila obravnavana štiri kazniva dejanja in dve kršitvi javnega reda.
S področja kriminalitete je bila v Murski Soboti obravnavana tatvina kovinskega stojala za kolesa. Soboški policisti so obravnavali še kaznivo dejanje odvzem motornega vozila. Obravnavani sta bili še dve kaznivi dejanji poškodovanja tuje stvari.
Javni red je bil kršen 2-krat v zasebnih prostorih. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili in s kršitvami prenehali.
Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali danes čez dan na pomurski avtocesti.