Prekmurec Uroš Pavlović v dresu ACH Volleyja

| v Šport

Nekdanji slovenski odbojkarski reprezentant Uroš Pavlović, nosilec srebrne kolajne z zadnjega evropskega prvenstva, je nova okrepitev aktualnega slovenskega državnega prvaka ACH Volleyja. 

Soboški odbojkar, ki je v zadnjih dveh sezonah igral za Posojilnico Aich/Dob, je z Ljubljančani podpisal dvoletno pogodbo.

Pavlović, ki je svojo športno pot začel kot košarkar in bil tudi slovenski reprezentant v mlajših selekcijah, je svojo odbojkarsko pot začel v soboški Panviti Pomgradu, v zadnjih dveh sezonah pa je s Posojilnico Aich/Dobom osvojil drugo mesto v avstrijskem državnem prvenstvu.

"Vesel sem, da nam je po odhodu Jana Kozamernika uspelo hitro zapolniti mesto srednjega blokerja in v naše vrste pripeljati Uroša Pavlovića, ki ima izkušnje tako iz evropskih klubskih tekmovanj kot iz reprezentance. Kljub temu pa gre še vedno za mladega igralca, ki si želi v dresu ACH Volleyja napredovati in igrati na najvišji ravni," je ob prihodu 25-letnega blokerja dejal Zoran Kedačič, trener ACH Volleyja.

Pavlovič je po Hrvatu Petru Đirliću druga letošnja okrepitev trinajstkratnih zaporednih slovenskih državnih prvakov.

Komentarji

franki

bravo uki

Komentarji

franki

bravo uki

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi