Vlomi v stanovanja in v avto

| v Kronika

Dogodki in pojavi za 25. oktober.

V preteklem dnevu smo policisti v Pomurju obravnavali tri prometne nesreče, osem kaznivih  dejanj, enajst kršitev javnega reda in miru in štiri primere povoženja divjadi.  V vseh obravnavanih prometnih nesrečah je tokrat nastala le materialna škoda.

Na področju kriminalitete na območju Murske Sobote obravnavan vlom v stanovanjsko hišo, tatvina v trgovini, tatvina mobilnega telefona in tatvina pogonske gredi. V Gornji Radgoni obravnavan vlom v osebni avtomobil, na območju Lendave pa obravnavano poškodovanje tuje  stvari. Ljutomerski policisti so obravnavali moškega zaradi nasilja v družini in mu izrekli tudi ukrep prepovedi približevanja.

Občane opozarjamo naj poskrbijo za svojo varnost in premoženje. Zaklenite vrata in zaprite okna ter brez nadzora ne puščajte vrednejših predmetov. Tudi ko opravljate dela okrog hiše, zaklenite vrata in ključev ne puščajte pod predpražniki, v rožah ali nabiralniku.

Javni red in mir je bil kršen petkrat v zasebnih prostorih in šestkrat na javnih krajih. Kršitelji so se ob intervencijah policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Obveščamo vas, da se od 1.11.2013 na Policijski postaji Ljutomer ukinja stalna dežurna služba. Policisti bodo na Policijski postaji dosegljivi med 5. in 23. uro. V primeru nujnih dogodkov pokličite na telefonsko številko 113.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na pomurski avtocesti.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi