Novo: Je utopljenec pri Benici pogrešani hrvaški ribič?

| v Kronika

Truplo moškega, ki so ga včeraj našli v Muri pri Benici naj bi bilo v vodi dva do tri dni. Znano je le, da je tuja krivda izključena.

Včeraj okrog 19.00 ure je Uprava za zaščito reševanje, vključno s policisti in gasilci bila obveščena o najdbi trupla v reki Muri. Ob prihodu na kraj dogodka je bilo ugotovljeno, da gre za moškega, ki je v vodi najmanj dva do tri dni. Gasilci PGD Lendava so najdeno truplo potegnili iz vode ter ga s policisti ustrezno zavarovali in pokrili. Oseba pri sebi ni imela osebnih dokumentov.

Neuradno smo izvedeli, da na hrvaški strani že nekaj dni pogrešajo moškega, ki naj bi se odpravil na ribolov k reki Muri. Ali gre za dogodka, ki sta povezana, bomo izvedeli takoj, ko prejmemo obvestilo PU Murska Sobota.

Znano je le, da je tuja krivda izključena.

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi