Policisti in kriminalisti opravljajo ogled.
Neznani storilci so ponoči v Gederovcih razstrelili bankomat, na kraju so policisti in kriminalisti, ki opravljajo ogled kraja zločina.
Gre za bankomat OTP banke, policisti pa prosijo vse, ki bi imeli koristne informacije, da obvestijo policijo na številko 113 ali na anonimni telefon 080 1200.
Za dodatne podrobnosti smo se obrnili na Policijsko upravo Murska Sobota in OTP banko, odgovore pa bomo objavili takoj, ko jih prejmemo.
Na zadnje je do razstrelitve bankomata na območju Pomurja prišlo v aprilu leta 2022, v naselju Cankova.
Dve leti pred tem so nepridipravi razstrelili bankomat v Kuzmi, leta 2019 pa je 32-letni Moldavec razstrelil bankomat v Prosenjakovcih, ampak mu do denarja ni uspelo priti.