Činča veseli, da se končno na lokalnem območju razvija ideja o Showu, kjer se bodo predstavili pogumni Pomurci in Pomurke vseh starosti in stasov.
Jože Činč kot eden izmed trojice komentatorjev pričakuje zabavo, različne talente, nore koreografije. Čeprav se ne preobremenjuje z razmišljanjem, kdo in kaj pride na nastop, upa, da bodo predstavitve čim bolj izvirne in bo vmes vletel kak skoraj »nor« nastop. Same Zvezde Pomurja so po njegovem mnenju tako zastavljene, da bo brez dvoma izgledalo dobro, je pa vse odvisno od nastopajočih.
Od Činča lahko pričakuješ le ČinčaČinč je povedal, da od njega, kot komentatorja, lahko pričakujemo le Činča. Čepravse že dvanajst let ukvarja z glasbo, za sebe pravi, da ni glasbenik, na nastopih pa pričakuje nekoga brez predsodkov, nekoga, ki si upa, da pride na oder in naredi šov.
Prijavite se, ne iščite izgovorovZvezde Pomurja v organizaciji Sobotainfo in TV IDEA je projekt, v katerem iščemo nadarjene posameznike, duete ali skupine, bodisi iz pevskega, športnega ali katerega koli drugega zanimivega področja. Nagrada: nastop na velikem odru Soboških dnevov, zmagovalec pa bo med drugim domov odnesel 500 evrov, ki jih naložene na Predplačniško kartico VISA podarja NKBM. Več informacij na zvezdepomurja.si!
Časa za prijave ni veliko, samo do 19. maja, zato Činč vse pogumneže vabi k prijavi na zvezdepomurja.si. Zvezde Pomurja so po njegovih besedah velika priložnost za vse tiste, ki so do zdaj imeli izgovore, da so bile avdicije predaleč. Prav tako pa si na odru želi videti vse, ki pojejo in nastopajo v kopalnicah, garažah, so na youtubu in facebooku - naj stopijo stran od računalnikov in pred kamere!