Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Nafta po vrnitvi med elito ostala brez trenerja, strokovnega štaba in več igralcev

| v Šport

Lendavski klub pred začetkom nove prvoligaške sezone čaka precej kadrovskih sprememb, saj se poslavljajo trener József Bozsik, njegov strokovni štab, direktor Franc Pozsgai in štirje igralci.

Nogometni klub Nafta 1903 je po vrnitvi med slovensko nogometno elito že doživel prve večje spremembe.

Od članske ekipe se je poslovil trener József Bozsik, ki je lendavsko moštvo vodil zadnja tri leta. Z vodstvom kluba ni dosegel dogovora o nadaljevanju sodelovanja.

Skupaj z Bozsikom odhaja tudi celoten strokovni štab. Poslovili so se pomočnik trenerja Balázs Veress, trener vratarjev Géza Vlaszák in kondicijski trener Vedran Vinko.

Odšli tudi štirje igralci

Nafta se je poslovila tudi od štirih igralcev. Klub zapuščajo Gregor Bajde, Josip Marinić, Luka Verbič in Marcos Tavares mlajši.

Vsi štirje so bili del ekipe, ki je v minuli sezoni izpolnila glavni cilj in se vrnila v prvo ligo.

Sprememba tudi v vodstvu kluba

Sprememba se obeta tudi v klubskem vodstvu. Od funkcije direktorja se poslavlja dolgoletni direktor Franc Pozsgai, ki je bil pomemben del novejše zgodbe lendavskega kluba.

Kdo bo vodil ekipo v prihodnji sezoni, uradno še ni znano. Med kandidati za trenerja se omenja Gonzalo Escudero, a klub tega še ni potrdil.

Pred Nafto je tako pomembno obdobje sestavljanja ekipe in strokovnega vodstva pred začetkom nove sezone med prvoligaši.

Preberite še

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
Janus Veliki

Ko je Orban izgubil na volitvah sem napisal da se bo to zgodilo in sem dobil same minuse ! Kam bo šel sedaj Antolin, Maroša in ostali ? Eno leto ali pa manj bodo igrali zastonj potem pa adijo.

gledalec

tij si Maroši in Antolini nej do mezinca na nogi in kda boš igral v prvi ligi se lejko glasiš, ovačik si pa itak na tabletaj zaradi foušije in zlobe,pogej se od zavisti srmaček

tt

Zavist zaradi igralcev kot je Antolin? Te človek lejko špila v pomurski 3 ligi, pa še tan do ga hitro stirali zaradi njegovoga vzvišenoga obnašanja.

jurišniki

Ja, vpliv menjave politike v Budimpešti se hitro pozna. Začalo se je fejst šparati.

hotiza

In tako so jih opevali .Ni tega ni onega pa tűdi pejnez nega .Oni niso za prvo ligo .Zadosti je en klub iz Pomurja in to je Mura

džukaš

Belatincz, nej pa Müjra.

Komentarji

S klikom na gumb Komentiraj se strinjate s pravili komentiranja.
CAPTCHA
Janus Veliki

Ko je Orban izgubil na volitvah sem napisal da se bo to zgodilo in sem dobil same minuse ! Kam bo šel sedaj Antolin, Maroša in ostali ? Eno leto ali pa manj bodo igrali zastonj potem pa adijo.

gledalec

tij si Maroši in Antolini nej do mezinca na nogi in kda boš igral v prvi ligi se lejko glasiš, ovačik si pa itak na tabletaj zaradi foušije in zlobe,pogej se od zavisti srmaček

tt

Zavist zaradi igralcev kot je Antolin? Te človek lejko špila v pomurski 3 ligi, pa še tan do ga hitro stirali zaradi njegovoga vzvišenoga obnašanja.

jurišniki

Ja, vpliv menjave politike v Budimpešti se hitro pozna. Začalo se je fejst šparati.

hotiza

In tako so jih opevali .Ni tega ni onega pa tűdi pejnez nega .Oni niso za prvo ligo .Zadosti je en klub iz Pomurja in to je Mura

džukaš

Belatincz, nej pa Müjra.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi