Danes je bila za Muraše na vrsti tekma četrtfinala Pokala Slovenije, v kateri so se pomerili z Domžalami.
Nogometaši Mure, s četrtfinalne tekme pokala Slovenije v gosteh, odhajajo z minimalnim zaostankom.
Že v 18. minuti so Muraši poskrbeli za vodstvo, kjer je z roba kazenska prostora zadel Nino Kouter. Za izenačenje v prvem polčasu pa je v 32. minuti s svojim prvim golom v dresu Domžal poskrbel Nikola Vujadinović.
Sledili še tirje zadetki
V 57. minuti je za rumene zadel Matej Podlogar, nato še v 76. minuti. Svoje priložnosti so imeli tudi nogometaši Mure in sicer dve lepi Kouterja je ubranil Grega Sorčan.
V sodnikovem dodatku so nogometaši Mure stresli vratnico, so pa svojo priložnost za drugi zadetek izkoristili le malo pozneje. V 94. minuti je Vujadinović zaradi drugega rumenega kartona moral predčasno v slačilnico, Luka Bobičanec je izvedel prosti strel in za končni izid 2:3 je z glavo zadel Luka Šušnjara.
Mura je povedla z 0:1, zadel je Kouter.
Izenačenje, zadel je Vujadinović.
Vodstvo Domžal z 2:1, zadel je Podlogar.
3:1, zadel je Vuk.
3:2, drugi pomemben zadetek v gosteh je dal Šušnjara.