Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Mura se poslavlja od šesterice nogometašev

| v Šport

V Nogometni šoli Mura so ob koncu sezone sporočili, da se od Fazanerije poslavlja šest nogometašev.

Muro zapuščajo Aljaž Antolin, Nejc Dermastija, Edvin Krupić, Raphael Hofer, Godwin Agbevor in Hamza Ljukovac.

Tri pogodbe zaključene predčasno

Kot so pojasnili v klubu, se po skupnem premisleku o nadaljnjih športnih usmeritvah kluba in igralcev zaključuje sodelovanje z Nejcem Dermastijo, Edvinom Krupićem in Raphaelom Hoferjem. Klub je pri omenjeni trojici skladno s pogodbenimi določili izkoristil možnost predčasnega zaključka sodelovanja.

Aljaž Antolin pred novimi izzivi

Po izteku pogodbe se bo od Fazanerije poslovil tudi Aljaž Antolin. V klubu pojasnjujejo, da sta obe strani skupaj prišli do zaključka, da je napočil čas za nove izzive. Antolin se tako po obdobju igranja za Muro podaja na novo športno pot.

Agbevor in Ljukovac nazaj v matična kluba

Spremembe zadevajo tudi nogometaša, ki sta bila v Muri na posoji. Godwin Agbevor in Hamza Ljukovac se po izteku obdobja posoje vračata v svoja matična kluba.

V Muri so se ob slovesu vsem šestim nogometašem zahvalili za njihov prispevek, profesionalen odnos in predanost v času igranja za klub.

»Vsem nogometašem se zahvaljujemo za njihov prispevek, profesionalen odnos in predanost v času igranja za Muro ter jim želimo veliko uspeha na športni in osebni poti v prihodnje,« so zapisali.

Preberite še

Komentarji

Janči pleša

Pa Antolin hvala bougi, kriv za najmanj dva gola !

gorički klantoš

Še se vam bo kolcalo za Antolinom, upam, da najde klub, kjer bo prav proti Muri pokazal, kakšno napako ste storili.

aabb

Ja no ka se tičr napake Za Antolijna nemrešprafti ka je napaka. Antolin kak iskušeni igralec je nej pokazo ka bi se od njega pričakovalo. Naj uspe pa nema veze ge de špilo.

ižekovci info

Odranci v 3. ligi brez problema. Antolin ide v Odrance z bokšo plačo kak v Muri. Zikojovi menedžeri že vse poriktali.

vodranci

Pa te Antolin je z majco Odrancov pa preci zakajeni leto po igrišči da smo zdignoli pokal za pomurskoga prvaka. Te se pa čüdi ka so ga v Soboti nagnali. Ponüja se v Nafto.

vse zna

Ziko že okoli razlaga što de na jesen prvak pomurske lige.

kustarepa

In zdaj do pa prišli južni mafijski fuzbal mešetari in do naivnomi Kuzmiči podturili en kup nesposobnih in invalidnih igralcov, tak kak sakšo leto do zdaj.

Papa

Antolin mislin, ka je mel določene probleme z zdravjon/poškodbami, in se je nej razvil kak bi se lehko. Potencial je tu bil … njega mi je škoda, ampak tej trenutek nemre biti nosilec igre pri Muri.
Dermastja … njega so forsejrali, po moje so ga ščeli kak naslednjoga prodati, te pa je začo kiksati … Dosti so vložili v njega, tudi marsikere pike nas je košto, zaj pa očitno ide zastonj?
Ostalih pa verjetno nihče nede pogrejšo.

sumič

@papa največji problem pri Antolini je hitrost in kondicija...prepočasen in v zaključki neroden....Taka če ide k Odrancon je tou prava poteza za njega - 3 liga,kaj več trenutno nemre špilati

gledalec

sumič, ko boš 2x prvak države in 1x pokalni prvak, boš lahko govoril, drugače si pa velikokrat padel mami iz roke, ko si bil majhen in to direkt na glavo

stolec

@gledalec ne seri no,kakšen učinek je on mel pri ton,trenerke pa drese cuj daval, pa pijačo na igrišče vozo.
Dečko niti pri Beltincaj nemre špilati tak je za kurec.....Pri Odrancaj zadnjih 15 minut....lejko pa špila en polčas pri Ižakovcaj....

zmrzovalnik

mislim ka ste eni resan skrajno nesramni. stere koli je stopo na igrisce z murinin grbon se je zatok boril. ene so stavile poskodbe, zmanjkalo pa tudi malo sportne srece... najlezje je srati po drugih, ce sam nejsi niti probo!

Robert Horvat

Moja želja se mi je uresničila kar se tiče Antolina...Verjetno je Hofer že doma v Mauerkirchnuin med nama je približno 10 km tako,da se bova enkrat na veliko se pogovarjala o nogometu v Murski Soboti...

Komentarji

Janči pleša

Pa Antolin hvala bougi, kriv za najmanj dva gola !

gorički klantoš

Še se vam bo kolcalo za Antolinom, upam, da najde klub, kjer bo prav proti Muri pokazal, kakšno napako ste storili.

aabb

Ja no ka se tičr napake Za Antolijna nemrešprafti ka je napaka. Antolin kak iskušeni igralec je nej pokazo ka bi se od njega pričakovalo. Naj uspe pa nema veze ge de špilo.

ižekovci info

Odranci v 3. ligi brez problema. Antolin ide v Odrance z bokšo plačo kak v Muri. Zikojovi menedžeri že vse poriktali.

vodranci

Pa te Antolin je z majco Odrancov pa preci zakajeni leto po igrišči da smo zdignoli pokal za pomurskoga prvaka. Te se pa čüdi ka so ga v Soboti nagnali. Ponüja se v Nafto.

vse zna

Ziko že okoli razlaga što de na jesen prvak pomurske lige.

kustarepa

In zdaj do pa prišli južni mafijski fuzbal mešetari in do naivnomi Kuzmiči podturili en kup nesposobnih in invalidnih igralcov, tak kak sakšo leto do zdaj.

Papa

Antolin mislin, ka je mel določene probleme z zdravjon/poškodbami, in se je nej razvil kak bi se lehko. Potencial je tu bil … njega mi je škoda, ampak tej trenutek nemre biti nosilec igre pri Muri.
Dermastja … njega so forsejrali, po moje so ga ščeli kak naslednjoga prodati, te pa je začo kiksati … Dosti so vložili v njega, tudi marsikere pike nas je košto, zaj pa očitno ide zastonj?
Ostalih pa verjetno nihče nede pogrejšo.

sumič

@papa največji problem pri Antolini je hitrost in kondicija...prepočasen in v zaključki neroden....Taka če ide k Odrancon je tou prava poteza za njega - 3 liga,kaj več trenutno nemre špilati

gledalec

sumič, ko boš 2x prvak države in 1x pokalni prvak, boš lahko govoril, drugače si pa velikokrat padel mami iz roke, ko si bil majhen in to direkt na glavo

stolec

@gledalec ne seri no,kakšen učinek je on mel pri ton,trenerke pa drese cuj daval, pa pijačo na igrišče vozo.
Dečko niti pri Beltincaj nemre špilati tak je za kurec.....Pri Odrancaj zadnjih 15 minut....lejko pa špila en polčas pri Ižakovcaj....

zmrzovalnik

mislim ka ste eni resan skrajno nesramni. stere koli je stopo na igrisce z murinin grbon se je zatok boril. ene so stavile poskodbe, zmanjkalo pa tudi malo sportne srece... najlezje je srati po drugih, ce sam nejsi niti probo!

Robert Horvat

Moja želja se mi je uresničila kar se tiče Antolina...Verjetno je Hofer že doma v Mauerkirchnuin med nama je približno 10 km tako,da se bova enkrat na veliko se pogovarjala o nogometu v Murski Soboti...

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi