Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Prekmurka med prejemniki najvišjih priznanj v zdravstveni negi

| v Slovenija

Nataša Kreft prejela najvišje priznanje na področju zdravstvene nege.

Na Brdu pri Kranju so ob mednarodnem dnevu medicinskih sester podelili zlate znake, najvišja priznanja na področju zdravstvene in babiške nege v Sloveniji.

Med letošnjimi prejemniki priznanja je tudi Nataša Kreft, diplomirana medicinska sestra in magistrica zdravstveno-socialnega managementa, ki deluje v Splošni bolnišnici Murska Sobota.

V murskosoboški bolnišnici so ob prejemu priznanja izrazili veselje in ponos ter poudarili, da je zlati znak priznanje za njeno dolgoletno strokovno delo, predanost in pomemben prispevek k razvoju zdravstvene nege ter skrbi za paciente.

»Priznanje je poklon njenemu dolgoletnemu strokovnemu delu, predanosti, srčnosti in izjemnemu prispevku k razvoju zdravstvene nege ter skrbi za paciente,« so sporočili iz Splošne bolnišnice Murska Sobota.

Zlate znake podeljuje Zbornica zdravstvene in babiške nege Slovenije – Zveza strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije.

Preberite še

Komentarji

Gost2829

Ka so jo trije iz sbms mogle pelate na brdo?....plačan turizem?
Drugače pa čestitke ga. Kreft!!

MareC

A priznanje za Jakšiča???
Že pa je bougi brez osto…

Sport Billy

Čestitke, zasluženo !

jocapi

to je že vse dogovorjeno, kdo bo prišel na vrsto drugo leto, pa naslednje itd......take znake si zaslužijo sestre v "prvi bojni črti", katere pa žal spregledajo!!

LZN

Informacije so da kirurgiji gre zelo slabo z novim predstojnikom.

Komentarji

Gost2829

Ka so jo trije iz sbms mogle pelate na brdo?....plačan turizem?
Drugače pa čestitke ga. Kreft!!

MareC

A priznanje za Jakšiča???
Že pa je bougi brez osto…

Sport Billy

Čestitke, zasluženo !

jocapi

to je že vse dogovorjeno, kdo bo prišel na vrsto drugo leto, pa naslednje itd......take znake si zaslužijo sestre v "prvi bojni črti", katere pa žal spregledajo!!

LZN

Informacije so da kirurgiji gre zelo slabo z novim predstojnikom.

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi