Želite biti vedno na tekočem? Izberi Sobotainfo kot prednostni vir na Googlu.

Velik izpad električne energije v Murski Soboti, ugasnili semaforji in javna razsvetljava

| v Lokalno

V delu Murske Sobota naj bi ponoči prišlo do izpada električne energije.

V Facebook skupini Radarji v Pomurju so se pojavile informacije, da v delu Murske Sobote niso delovali semaforji in javna razsvetljava, voznike pa so pozivali k previdnosti.

Uporabniki so zapisali, da naj bi bil okoli polnoči del Murske Sobote brez elektrike, ob tem so navedli, da naj ne bi delovala razsvetljava, prav tako ne semaforji. Voznike so pozvali, naj vozijo previdno.

Za zdaj še ni uradno znano, katera območja so bila prizadeta, koliko odjemalcev je bilo brez električne energije in kako dolgo je izpad trajal.

Za dodatne informacije smo se obrnili na Elektro Maribor, odgovore pa bomo objavili takoj, ko jih prejmemo.

Preberite še

Komentarji

Gost55

Izpadov elektrike je čedalje več, to so lepote prekanaliziranja našega denarja iz omrežnine na druga območja in potrebe ter presiljenega zelenega prehoda, ki v taki obliki ne bo vzdržen. Tako da se pripravite, da bomo na vaseh imeli vsak svoj agregat ali pa bomo vsakega toliko časa brez elektrike ob malo večjem vetru, ali pa zaradi redukcij.
Dodatno pa še ta umetno povzročena kriza na bližjem vzhodu pospešuje elektrifikacijo in s tem samo še povečuje probleme. Potem pa še brezglavi prehod na storitve umetne intiligence, ki so velik porabnik električne energije. Je pa tudi ena dobra stvar, škodljiva politika EU uničuje kmetijstvo in industrijo, tako da bo s tega naslova manj porabe električne energije. Lepi novi svet kjer postajamo čedalje bolj revni.

Gost29

Idi v Rusijo tan je vse ok.elektrike nej bilo od polnoči do 1.30.

grobar

Tak smo,kak na Kubi.

en

Zaj ka je Sobota bila brez elektrike se jočete in stokate, ko pa je ponoči iz petka na soboto bilo več vasi v okolici Sobote celo noč brez elektrike, pa niti besedice o tem.

kandelaber

Pri Orfami tuj dva kandelabra že en cajt zvečer ne svejtita pa nikome ništa...

Lukčev Mesec

Tisto pravo še pride ❗

Toplo, veliko sonca ❗

Klime na polno in sončni paneli na polno❗

Omrežje bo padalo vsak dan❗

white

v šteron getoji v soboti je nej bilo,pri nas je bila

Komentarji

Gost55

Izpadov elektrike je čedalje več, to so lepote prekanaliziranja našega denarja iz omrežnine na druga območja in potrebe ter presiljenega zelenega prehoda, ki v taki obliki ne bo vzdržen. Tako da se pripravite, da bomo na vaseh imeli vsak svoj agregat ali pa bomo vsakega toliko časa brez elektrike ob malo večjem vetru, ali pa zaradi redukcij.
Dodatno pa še ta umetno povzročena kriza na bližjem vzhodu pospešuje elektrifikacijo in s tem samo še povečuje probleme. Potem pa še brezglavi prehod na storitve umetne intiligence, ki so velik porabnik električne energije. Je pa tudi ena dobra stvar, škodljiva politika EU uničuje kmetijstvo in industrijo, tako da bo s tega naslova manj porabe električne energije. Lepi novi svet kjer postajamo čedalje bolj revni.

Gost29

Idi v Rusijo tan je vse ok.elektrike nej bilo od polnoči do 1.30.

grobar

Tak smo,kak na Kubi.

en

Zaj ka je Sobota bila brez elektrike se jočete in stokate, ko pa je ponoči iz petka na soboto bilo več vasi v okolici Sobote celo noč brez elektrike, pa niti besedice o tem.

kandelaber

Pri Orfami tuj dva kandelabra že en cajt zvečer ne svejtita pa nikome ništa...

Lukčev Mesec

Tisto pravo še pride ❗

Toplo, veliko sonca ❗

Klime na polno in sončni paneli na polno❗

Omrežje bo padalo vsak dan❗

white

v šteron getoji v soboti je nej bilo,pri nas je bila

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi