V Mikku se bo zgodil Financ fest

| v Lokalno

V Mikku bo jutri potekal »Financ fest«, ki ga pripravlja Klub prekmurskih študentov. Delavnice so brezplačne, udeleži pa se jih lahko vsak, ki ga zanima omenjena tematika.

Klub prekmurskih študentov v sklopu tedna vseživljenjskega učenja pripravlja v sodelovanju s Študentsko organizacijo Slovenije (ŠOS) delavnico »Financ fest«, ki bo bo potekala v petek, 17. maja ob 19. uri, v prostorih Mikka. Udeležba na delavnici je brezplačna, zato se lahko udeleži vsak, ki ga zanima tematika delavnice. 

Mladi učijo mlade o ravnanju z denarjem

Program »Denar nima idej« je nastal pod okriljem Študentske organizacije Slovenije in je družbeno odgovoren projekt, kjer mladi mlade učijo ravnanja z denarjem. Namen projekta je informirati mlade o pomembnosti finančne pismenosti ter na uporaben način predstaviti orodja za ravnanje z denarjem v vsakdanjem življenju.

Preizkušanje pridobljene tehnike

Na delavnicah, ki trajajo približno uro in pol, bodo udeleženci spoznali osnove ravnanja z denarjem skozi napotke in praktične izkušnje ambasadorjev zgoraj omenjenega programa, Roka Miščeviča in Žige Miščeviča. Delavnica je osnovana tako, da lahko udeleženci ves čas aktivno sodelujejo v debati in na praktičnih primerih preizkušajo na novo pridobljene tehnike.

 

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Kronika

Vse v Kronika

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kultura

Vse v Kultura

Forum

Vse teme

Malice

Vsi ponudniki

Mali oglasi

Vsi oglasi